22 C
Athens
Σεπτέμβριος 20, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣΠ : Αποτελέσματα σε Α, Β, Γ, κατηγορία

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-1
2. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 1-1
3. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 03/12/16 15:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ)  

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 4-0
5. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 0-2

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΟΥΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 4-3
7. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 2-2
8. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 03/12/16 15:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) 3-4

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 03/12/16 15:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΤΖΙΚΑ Κ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 4-0

 

Γ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 0-1
11. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 03/12/16 15:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .) 1

Related posts

Στον τελικό του Κυπέλλου Πειραιά ο Εθνικός με το εκτός έδρας 1-1 επί του Αμπελακιακού

Abola Team 3

Ο Α. Ο. Ν. Φ. Πειραϊκός ανακοινώνει την έναρξη συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Δημήτρη Κούτλη.

Abola Team 2

ΕΠΣ Πειραιά: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου (16-17/2)

Nάσος Φακίδης