1.4 C
Αθήνα
Ιανουάριος 25, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

Σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΥΚΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-2
2. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΡΟΥΦ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 2-3
3. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 1-0
4. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 03/12/16 15:00   Αναβλήθηκε
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 04/12/16 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-0
6. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 04/12/16 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-1
7. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 04/12/16 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 1-1
8. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 04/12/16 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α. 2-0

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ. 2-0
10. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
11. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Σάββατο 03/12/16 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-1
12. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 2-1
13. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/12/16 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 2-1
14. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 04/12/16 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 1-1
15. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 04/12/16 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 3-0
16. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 04/12/16 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 1-0

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/12/16 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 2-0
18. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 0-0
19. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 03/12/16 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΔΕΤΣΗ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-1
20. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 3-2
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 04/12/16 11:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 2-0
22. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/12/16 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ. 1-0
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 04/12/16 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΟΝΤΟΣ Κ. 2-0
24. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 04/12/16 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 0-1

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 1-2
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 2-0
27. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/12/16 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 2-1
28. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α. 1-1
29. ΠΟΨ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 1-0
30. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 3-2
31. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 04/12/16 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 3-3
32. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 04/12/16 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-1

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 2-2
34. ΑΦΟΒΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 0-6
35. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 0-0
36. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 03/12/16 15:15 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 1-1
37. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 04/12/16 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε. 0-2
38. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 04/12/16 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-0
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 04/12/16 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε. 1-0
40. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 04/12/16 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-1

 

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 04/12/16 09:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-0
42. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 04/12/16 11:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-1
43. ΑΡΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 04/12/16 11:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-4
44. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/12/16 12:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 0-3
45. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 04/12/16 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-3
46. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 04/12/16 15:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 0-2

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΧΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ. 1-1
48. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 0-0
49. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 04/12/16 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε. 3-2
50. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/12/16 11:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι. 4-0
51. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΛΕΟΝΤΕΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 04/12/16 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α. 1-1
52. ΠΛΑΤΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/12/16 15:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 4-0

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 03/12/16 15:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-1
54. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 03/12/16 15:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΑΚΗΣ Α. 0-3
55. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 04/12/16 11:00 ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 4-4
56. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 04/12/16 11:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-1
57. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΙΛΙΟΥ Κυριακή 04/12/16 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 2-2
58. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/12/16 11:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-3
59. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 04/12/16 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 3-0

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 03/12/16 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 3-0
61. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/12/16 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α. 1-2
62. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/12/16 09:30 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-2
63. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/12/16 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-0
64. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 04/12/16 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-3
65. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/12/16 15:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 2-1

 
 
 
 
 

Related posts

Πράσινο το ντέρμπι των βόρειων

abola10

Επική ανατροπή για το Γαλαξία!

abola10

Πρόκριση για Αγ. Αναργύρους, Άρη Πετρούπολης, Κηφισιά και Αγ. Παρασκευή στα ημιτελικά του Κυπέλλου ΕΠΣΑ

Abola Team 3