20.1 C
Athens
Σεπτέμβριος 17, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στην Αθήνα

 

Σε Α’ Β’ και Γ’ κατηγορία

 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΡΟΥΦ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 0-0
2. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 0-2

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Τετάρτη 07/12/16 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ. 0-6
4. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 07/12/16 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 2-3
5. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-3
6. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ. 0-1
7. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 0-5
8. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΟΝΤΟΣ Κ. 1-1

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 3-2
10. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 10/12/16 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-3
11. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-1
12. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-0
13. ΒΥΡΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α. 2-2

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ. 1-1
15. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-0
16. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ– ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 1-0

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α. 0-1
18. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 0-1
19. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/12/16 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-1
20. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 4-0

 

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/12/16 15:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 1-1
22. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/12/16 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 0-0

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΖΥΓΑΣ Π. 3-2
24. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΡΑΠΤΗΣ Σ. 0-0
25. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/12/16 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α. 1-2
26. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 0-1

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

 

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ. 3-0

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Τετάρτη 07/12/16 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-3
29. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι. 1-1
30. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/12/16 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.

Related posts

Κλήσεις στην Μικτή Παίδων της ΕΠΣΑ για 2/1/2018 και τα αποτελέσματα στις διοργανώσεις υποδομών της 27ης Δεκεμβρίου

Abola Team 3

Θρίαμβος για… Θρίαμβο

Βασίλης Θεόκλητος

Η Ελευθερούπολη 1-0 εκτός τον Αττικό

Abola Team 2