22 C
Athens
Σεπτέμβριος 20, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΡΟΥΦ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 0-0
2. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 0-2
3. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11/12/16 11:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 2-2
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 11/12/16 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α. 4-0
5. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 11/12/16 15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 1-0
6. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 11/12/16 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ. 4-0
7. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 11/12/16 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-1
8. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 11/12/16 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 2-2

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-3
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ. 0-1
11. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 0-5
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΟΝΤΟΣ Κ. 1-1
13. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 11/12/16 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 2-2
14. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 11/12/16 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΚΟΡΗΣ Η. 0-0
15. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 11/12/16 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 1-1
16. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11/12/16 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 0-3

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 3-2
18. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 10/12/16 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-3
19. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-1
20. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-0
21. ΒΥΡΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α. 2-2
22. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 11/12/16 11:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 3-2
23. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 11/12/16 15:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ. 1-0
24. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/12/16 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε. 0-3

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ. 1-1
26. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-0
27. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ– ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 1-0
28. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 11/12/16 11:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 0-6
29. ΙΑΣΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 11/12/16 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-1
30. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 11/12/16 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α. 1-1
31. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΟΨ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 11/12/16 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 2-0
32. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 11/12/16 15:15 ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. 3-3

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α. 0-1
34. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 0-1
35. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/12/16 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-1
36. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 4-0
37. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/12/16 12:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 3-0
38. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/12/16 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 2-0
39. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΦΟΒΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 11/12/16 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-1
40. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 11/12/16 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 0-0

 

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/12/16 15:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 1-1
42. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/12/16 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 0-0
43. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/12/16 09:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. 0-0
44. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 11/12/16 09:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 1-1
45. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΡΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/12/16 12:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΓΑΚΗΣ Α. 2-0
46. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 11/12/16 12:45 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ. 0-1

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΖΥΓΑΣ Π. 3-2
48. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΡΑΠΤΗΣ Σ. 0-0
49. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/12/16 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α. 1-2
50. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 0-1
51. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 11/12/16 15:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 0-4
52. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11/12/16 15:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 0-2

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ. 3-0
54. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/12/16 09:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΑΚΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 0-2
55. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/12/16 11:00 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 1-3
56. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 11/12/16 11:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 1-5
57. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 11/12/16 13:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α. 4-1
58. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 11/12/16 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 2-1
59. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 11/12/16 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 3-1

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι. 1-1
61. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/12/16 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 3-0
62. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 11/12/16 10:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-6
63. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 11/12/16 11:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 1-1
64. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 11/12/16 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-1
65. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ– ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/12/16 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 3-1

Related posts

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (13 & 14/5) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Οι διαιτητές στα ματς της Τετάρτης (18/10) για το Κύπελλο ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Κλήση στους παίκτες της Μικτής Παίδων της ΕΠΣΑ για 24/4 με παίκτες γεννηθέντες το 2005

Abola Team 3