22 C
Athens
Σεπτέμβριος 20, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣΠ: Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στον Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 1-1
2. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 2-0
3. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 6-1

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 10/12/16 15:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ .. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 2-0
5. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ) 0-0

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-4
7. ΘΗΣΕΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 0-1
8. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 10/12/16 15:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) 4-0

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) 2-0
10. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 0-3

 

Γ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΤΖΙΚΑ Κ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΡΑΠΤΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 0-1
12. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 10/12/16 15:00 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΚΙΤΖΙΑΣ .., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΤΣΟΛΑΚΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ)  


Related posts

ΕΠΣΠ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στον Πειραιά

Ρένος Γιαμπουράς

Ανανέωσε και ο Βασίλης Πιτερός στην ΑΕ Θύελλας Αχιλλέα Κορυδαλλού

Abola Team 3

Η ΕΠΣ Πειραιά για την αιμοδοσία της 16ης Νοεμβρίου

Abola Team 3