21.7 C
Athens
Οκτώβριος 23, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στην Αθήνα

 
 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 1-0
2. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β. 1-0
3. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ. 0-0
4. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 1-1

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α. 1-0
6. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 1-0
7. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-0
8. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 0-1

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/12/16 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-2
10. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 3-2
11. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 3-0

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΠΟΨ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-2
13. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 0-0
14. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-4
15. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 1-1
16. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 17/12/16 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΖΥΓΑΣ Π. 3-0

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 1-1
18. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-2
19. ΑΦΟΒΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-1
20. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 2-2

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-2
22. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 0-0

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 17/12/16 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 0-1
24. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 17/12/16 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 5-1

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 8-0

Related posts

Κύπελλο ΕΠΣΑ: Τα ζευγάρια της α’ και της β’ φάσης

Ρένος Γιαμπουράς

Μια ανάσα από τον τελικό του Κυπέλλου ΕΠΣΑ η Αγ. Παρασκευή του Δημ. Κωνσταντόπουλου νίκησε εκτός έδρας τον Άρη Πετρούπολης με 3-2

Abola Team 3

«Σκόρπισε» την Ένωση Βοτανικού ο Δούρειος

Nάσος Φακίδης