21.9 C
Athens
Σεπτέμβριος 16, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 1-0
2. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β. 1-0
3. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ. 0-0
4. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 1-1
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 18/12/16 12:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-1
6. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/12/16 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-4
7. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 18/12/16 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-2
8. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 18/12/16 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-0

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α. 1-0
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 1-0
11. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-0
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 0-1
13. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 18/12/16 11:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 0-1
14. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 18/12/16 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ. 0-2
15. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 18/12/16 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-0
16. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 18/12/16 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-0

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/12/16 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-2
18. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 3-2
19. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 3-0
20. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 18/12/16 11:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-2
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 18/12/16 11:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε. 0-3
22. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 18/12/16 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ. 1-1
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 18/12/16 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 1-1
24. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/12/16 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 2-2

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΠΟΨ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-2
26. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 0-0
27. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-4
28. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 1-1
29. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 17/12/16 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΖΥΓΑΣ Π. 3-0
30. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 18/12/16 15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 3-1
31. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 18/12/16 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 0-1
32. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 18/12/16 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 1-3

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 1-1
34. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-2
35. ΑΦΟΒΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-1
36. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 2-2
37. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 18/12/16 13:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ. 1-0
38. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 18/12/16 15:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε. 1-1
39. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 18/12/16 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 1-1
40. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 18/12/16 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ. 1-0

 

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/12/16 09:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 0-3
42. ΑΡΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 18/12/16 09:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ. 0-1
43. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 18/12/16 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-1
44. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/12/16 11:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 0-2
45. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/12/16 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 3-1
46. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 18/12/16 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 2-1

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-2
48. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 0-0
49. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΧΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 18/12/16 11:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α. 2-0
50. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/12/16 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 2-0
51. ΠΛΑΤΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/12/16 11:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. 1-0
52. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 18/12/16 11:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 0-0

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 17/12/16 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 0-1
54. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 17/12/16 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 5-1
55. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 18/12/16 11:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-0
56. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 18/12/16 11:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-0
57. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 18/12/16 11:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 1-2
58. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/12/16 11:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 0-0
59. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/12/16 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 1-2

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 8-0
61. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 18/12/16 10:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι. 2-1
62. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 18/12/16 11:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΙΣΣΑ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-2
63. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/12/16 12:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-5
64. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/12/16 15:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-3
65. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/12/16 15:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ. 5-1

 

Related posts

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στην Αθήνα

Ρένος Γιαμπουράς

Νίκες για Ήφαιστο, Χαϊδάρι, Καλαμάκι, Π. Φάληρο, Παράδεισο, ισόπαλοι Μικρασιατικός & Ηράκλειο

Abola Team 3

ΕΠΣΑ: Την Πέμπτη 3/11 κληρώνει για την 5η φάση του Κυπέλλου της Αθήνας

Ρένος Γιαμπουράς