20.8 C
Athens
Σεπτέμβριος 22, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στον Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

(16η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 1-1
2. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 0-1
3. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-2
4. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 14/01/17 15:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ .., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ .) 5-0

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 0-0
6. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) 3-0
7. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)  1-3
8. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 14/01/17 15:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
9. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 0-1
10. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 14/01/17 15:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ) 3-0 

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΘΗΣΕΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΑΡΦΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 1-0

 

Γ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 3-1
13. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-0

 
 
 

Related posts

Στις 16.00 η σέντρα στην Πιερία

Ρένος Γιαμπουράς

Τα αποτελέσματα στα πρωινά Κυριακάτικα (12/11) παιχνίδια στην ΕΠΣ Πειραιά, η διοργάνωση της αιμοδοσίας, αντικαταστάσεις διαιτητών και ποινές

Abola Team 3

ΕΠΣ Πειραιά: Τα αστυνομικά μέτρα στο Αίας Σαλαμίνας – Χαραυγή

Nάσος Φακίδης