27.8 C
Athens
Σεπτέμβριος 19, 2019
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΦΙΤΣΑΣ Β. 2-1
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-0
3. ΡΟΥΦ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 1-0
4. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/01/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-5
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 15/01/17 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ. 1-1
6. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15/01/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-1
7. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 5-0
8. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 15/01/17 15:15 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 1-2

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 3-1
10. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 0-0
11. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 2-1
12. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Κυριακή 15/01/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 0-0
13. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ. 2-0
14. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 1-3
15. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε. 1-0
16. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π. 1-0

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 2-2
18. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/01/17 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 3-1
19. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΒΥΡΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 2-0
20. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 15/01/17 11:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ. 0-2
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 15/01/17 11:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 1-0
22. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 1-1
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 15/01/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΟΝΤΟΣ Κ. 0-1
24. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. 0-0

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 1-2
26. ΠΟΨ – ΙΑΣΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 1-1
27. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ. 1-0
28. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. 1-3
29. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-0
30. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ. 1-2
31. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 1-0
32. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 0-1

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/01/17 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΖΗΣΗΣ Δ. 2-1
34. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-2
35. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 0-1
36. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΖΥΓΑΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-2
37. ΑΦΟΒΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-6
38. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/01/17 13:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΕΤΣΗ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 0-1
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 0-2
40. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 1-1

 

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/01/17 10:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-0
42. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15/01/17 11:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-0
43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 15/01/17 12:00 ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-0
44. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/01/17 15:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 2-4
45. ΑΡΙΩΝ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ. 4-3
46. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 15/01/17 15:00 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-1

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Α. 1-2
48. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/01/17 11:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 2-0
49. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 15/01/17 11:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-2
50. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΧΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 15/01/17 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 3-1
51. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 15/01/17 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 5-0
52. ΠΛΑΤΩΝ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 2-1

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 14/01/17 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 1-4
54. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/01/17 11:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 0-5
55. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/01/17 11:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 2-0
56. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 15/01/17 11:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΓΑΚΗΣ Α. 0-1
57. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 15/01/17 11:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 2-2
58. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/01/17 12:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε. 0-0
59. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 15/01/17 15:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 2-0

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 2-2
61. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/01/17 09:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 3-1
62. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/01/17 10:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 5-0
63. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/01/17 12:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 0-3
64. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/01/17 12:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. 2-0
65. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-


Related posts

Ετοιμάζεται με γοργούς ρυθμούς το Project της Αθηναϊδας

Abola Team 3

Τον 23χρονο επιθετικό Λευτέρη Χαλά απέκτησε η Αθηναϊδα

Abola Team 3

Ο ΑΟ Περιστερίου 1-0 την Ηλιούπολη

Abola Team 3