24.1 C
Athens
Σεπτέμβριος 15, 2019
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

ΕΠΣΔΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στη Δυτ. Αττική

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 
(14η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΛΑΚΑΣ Χ. 2-2
2. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ. 1-1
3. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΑΥΛΟΣ Χ. 3-0
4. ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ. 5-1
5. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΖΑΧΟΣ Θ. 2-0
6. ΒΥΖΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 15/01/17 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε. 2-2
7. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΙΠΗ Β. 1-2

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΊΑΣ 
(13η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΙΠΗ Β., ΚΟΡΕΣΤΗ Κ.  
9. ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-8
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 15/01/17 11:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΙΠΗ Β. 0-6
11. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ. 0-1
12. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 4-3
13. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 15/01/17 15:00 HABILAJ A., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΕΣΤΗ Κ. 1-3

 

Related posts

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (28 & 29/1) στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Τον Λάμπρο Γκιτζο απέκτησε ο Βύζαντας Μεγάρων

Abola Team 2

Ο Μανδραϊκός 2-1 εκτός τον Ασπρόπυργο στο Κύπελλο

Abola Team 3