20.4 C
Athens
Σεπτέμβριος 19, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

1. ΠΕΥΚΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ. 2-0
2. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/01/17 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 1-1
3. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 1-0
4. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-1
5. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 22/01/17 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-3
6. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 22/01/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-0
7. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΡΟΥΦ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 22/01/17 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 0-1
8. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 22/01/17 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ. 0-2

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 0-2
10. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-0
11. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 1-0
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-1
13. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 0-0
14. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 2-1
15. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 22/01/17 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-2
16. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 22/01/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΚΟΡΗΣ Η. 1-2

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. 1-2
18. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/01/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-1
19. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 22/01/17 11:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 4-1
20. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 22/01/17 11:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 2-0
21. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 22/01/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-1
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 22/01/17 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 1-0
23. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/01/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ. 1-3
24. ΒΥΡΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 22/01/17 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ. 0-2

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΠΟΨ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 1-2
26. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 1-1
27. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. 1-1
28. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/01/17 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 0-2
29. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 22/01/17 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α. 1-1
30. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/01/17 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 0-1
31. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 22/01/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-1
32. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 22/01/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 1-2

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/01/17 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-1
34. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 0-4
35. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-2
36. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 0-5
37. ΑΦΟΒΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 0-0
38. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 1-0
39. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 22/01/17 11:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-0
40. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 22/01/17 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-0

 

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 22/01/17 11:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 0-0
42. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/01/17 12:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-0
43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 22/01/17 12:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-1
44. ΑΡΙΩΝ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 22/01/17 15:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-3
45. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 22/01/17 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 2-2
46. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 22/01/17 15:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΓΑΚΗΣ Α. 2-0
48. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 2-4
49. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/01/17 11:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-0
50. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 22/01/17 11:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-4
51. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΧΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 22/01/17 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-2
52. ΠΛΑΤΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 22/01/17 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 3-0

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 0-1
54. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 21/01/17 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-0
55. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/01/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 3-0
56. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 22/01/17 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-5
57. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 22/01/17 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΓΑΚΗΣ Α. 0-4
58. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 22/01/17 11:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 1-0
59. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 22/01/17 11:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΖΥΓΑΣ Π. 0-2

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)

 

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε. 1-1
61. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΑΠΤΗΣ Σ. 1-0
62. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/01/17 09:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 3-4
63. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/01/17 11:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 1-3
64. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 22/01/17 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 2-0
65. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/01/17 15:00 ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΡΑΠΤΗΣ Σ. 2-1

Related posts

Α’ ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου

Ρένος Γιαμπουράς

Πανθησειακός-Λέοντες 5-4 στα πέναλτι

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (12 και 13/5) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3