20.4 C
Athens
Σεπτέμβριος 19, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (28 & 29/1) στον Πειραιά

Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (28 & 29/1) στον Πειραιά έχει ως εξής:

  

Σάββατο

15.00 ΑΟΚ Φαλήρου – Νέοι Ευγενείας

15.30 Γήπ. Π. Νικολαΐδης Θησέας – Φίλαθλοι

Γήπ. Μοσχάτου ΑΕ Μοσχάτου – Ερμής Κορυδ.

Γήπ. Δραπετσώνας ΑΣ Ποντίων – Ίκαρος Καλλιθέας

Γήπ. Κορυδαλλού ΑΟ Κορυδαλλός – ΑΠΟ Κερατσίνι

Γήπ. ΑΓΕΤ Χαραυγής ΑΕ Χαραυγή – ΑΕ Μαύρος Αετός Ολυμπιάδα

Γήπ. Ρέντη ΑΟ Καραβάς – ΑΣ Δραπετσώνα

Γήπ. ΣΕΦ Πειραϊκός –ΑΣΧ Ποσειδών

Γήπ. Σαλαμίνας ΑΕ Σαλαμίνας- Δάφνη Ταμπουρίων

Γήπ. Νίκαιας Δόξα Πειραιά – ΑΕ   Περάματος

 

Κυριακή

 

10.00 Γήπ. Ρέντη Ένωση Καμινίων – Ηρακλής Νίκαιας

10.30 Γήπ. Π. Νικολαΐδης  Άνω Νεάπολη – Πολυκράτης

Γήπ. Κορυδαλλού Δίας Κορ.- ΑΟ Καστέλλα

Γήπ. ΑΓΕΤ Χαραυγής Ολυμπιακός Κερ. – Αστέρας Νίκαιας

11.00 Γήπ. Μοσχάτου Θύελλα Μοσχ.- ΑΕ Νίκαια

Γήπ. Περάματος Νέο Ικόνιο- ΑΟ Πειραιάς

Γήπ. Νίκαιας  Σπίθα – Πανφαληρικός

12.15 Γήπ. Δραπετσώνας ΑΕ Αίγινα – Φαληρικός

12.30 Γήπ. Δημ. Κερατσινίου( Σιταποθήκες) Άρης Αμφιάλης- ΑΕ Θύελλα Αχιλλέας Κορ.

12.30 Γήπ. Ρέντη Μιθριδάτης – ΑΕ Νεάπολη

13.00 Γήπ. Π. Νικολαΐδης Παννεαπολικός – Αστυπάλαια

Γήπ. Κορυδαλλού Κύπρος Κορ.- Ατρόμητος Πειρ.

Γήπ. ΑΓΕΤ Χαραυγής Ατρόμητος Κερ. – Νέοι Δραπετσώνας

Γήπ. ΣΕΦ ΑΕ Χατζηκυριακείου- Πυθαγόρας

14.45 Γήπ. Ρέντη  Ήφαιστος – Αρμενική

15.00 Γήπ.  Περάματος Ολυμπιακός Περ.- Πήγασος

Γήπ. Παρ.Τζιτζιφιών Παντζιτζιφιακός- ΑΟΑΔ

15.30 Γήπ. Δραπετσώνας  Αστέρια Δραπ. – Αναγέννηση Μοσχ.

Γήπ. Δημ. Κερατσινίου( Σιταποθήκες)  Πανιώνιος Κερ.- Οδηγήτρια

Γήπ. Κορυδαλλού Αετός Κορ.- Ένωση Α.Α. Ρέντη

Γήπ. ΑΓΕΤ Χαραυγής Αστέρας Κερ.- Αμφιάλη

Γήπ.  ΣΕΦ ΑΣ Κωφών – Λέοντες Καμινίων

Γήπ. Σαλαμίνας Αίας Σαλαμίνας – Αργοναύτης

Γήπ. Αμπελακίων Σαλαμινομάχοι – ΑΟ Χαλκηδών

Γήπ. Ορυζομύλων Ελλάς Ποντίων – Αμπελακιακός

Related posts

Αποχώρησε ο Σώζος από τη Δραπετσώνα

Kώστας Παλαιολόγος

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (11 & 12/2) στον Πειραιά

Abola Team 3

Αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής και το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 21/10 και 22/10 στον Πειραιά

Abola Team 3