20.8 C
Athens
Σεπτέμβριος 22, 2019
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματςτου Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑΝΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

 

Α Κατηγορία

(17η αγωνιστική)

Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές

1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΡΚΟ Σάββατο 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )

(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

2. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Σάββατο 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)

(Παρατηρητής: ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Σάββατο 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)

(Παρατηρητής: ΔΑΒΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)

4. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κυριακή 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )

(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)

5. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κυριακή 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)

(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)

6. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κυριακή 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΚΟΝΤΑ Α.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )

(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)

7. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κυριακή 15:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)

(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

8. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κυριακή 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)

(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)

Β Κατηγορία

(19η αγωνιστική)

Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές

9. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Σάββατο 15:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )

(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)

10. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.

(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

11. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Σάββατο 15:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)

12. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Σάββατο 15:00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.

(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)

13. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κυριακή 15:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )

(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

14. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κυριακή 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)

(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)

15. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κυριακή 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)

(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)

16. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Κυριακή 15:15 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )

(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)

Γ Κατηγορία

(15η αγωνιστική)

Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές

17. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Σάββατο 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)

(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)

18. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Κυριακή 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΣΠΙΘΑΣ Δ.

(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

19. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Κυριακή 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.

(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)

20. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.

(Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ)

21. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Κυριακή 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)

(Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

22. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Κυριακή 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)

(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)

 

Related posts

Άνεμος… ανανέωσης με αποκαλυπτήρια της παράταξης Γιαρένη!

Ρένος Γιαμπουράς

Τα αποτελέσματα της ΕΠΣΑΝΑ (Κυριακή 22/9)

Abola Team

Ο αγιασμός και το πρόγραμμα των ακαδημιών στην Δόξα Κορωπίου

Abola Team 3