22 C
Athens
Σεπτέμβριος 20, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου στον Πειραιά

Από τις Επιτροπές Διαιτησίας και Παρατηρητών της ΕΠΣ Πειραιά ορίσθηκαν για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου οι παρακάτω διαιτητές και παρατηρητές αγώνων:

 

Σάββατο

 

15.00 ΑΟΚ Φαλήρου – Νέοι Ευγενείας (Δαμιανάκης, Σερέπας, Παγουρτζής   – Λουκάκης )

 

15.30 Γήπ. Π. Νικολαΐδης Θησέας – Φίλαθλοι( Φιλακούρης, Παχωπός , Γαρούφος – Αντωνίου)

 

Γήπ. Μοσχάτου ΑΕ Μοσχάτου – Ερμής Κορυδ.( Μπαλαχούτης, Κοντιζάς, Μουμπογιατζόγλου  – Καλούμενος)

 

Γήπ. Δραπετσώνας ΑΣ Ποντίων – Ίκαρος Καλλιθέας ( Αργύρης, Γκολές, Κεφαλιακός Κ.- Φωκίδης)

 

Γήπ. Κορυδαλλού ΑΟ Κορυδαλλός – ΑΠΟ Κερατσίνι ( Ιωαννίδης Κ., Κουρομιχελάκης, Περδικούρης  – Δαούτης)

 

Γήπ. ΑΓΕΤ Χαραυγής ΑΕ Χαραυγή – ΑΕ Μαύρος Αετός Ολυμπιάδα ( Τσαμούρης, Ζησιμόπουλος, Μητάκος – Λατίνης)

 

Γήπ. Ρέντη ΑΟ Καραβάς – ΑΣ Δραπετσώνα( Λαμπαδαρίου, Ζερβάκης, Κορώνας – Παρακοιλιώτης)

 

Γήπ. ΣΕΦ Πειραϊκός –ΑΣΧ Ποσειδών (Λυτρίβης, Αντωνόπουλος, Πετρίδης Θ. – Παρασκευάκος)

 

Γήπ. Σαλαμίνας ΑΕ Σαλαμίνας- Δάφνη Ταμπουρίων ( Κωνσταντοπουλος Κ., Φυρογένης, Μηλιδώνης  – Βιλλιώτης)

 

Γήπ. Νίκαιας Δόξα Πειραιά – ΑΕ   Περάματος (Ιωαννίδης ΝΧ, Χρηστάκος, Βογιατζιδάκη   -Δήμητσας)

 

 

 

Κυριακή

 

 

 

10.00 Γήπ. Ρέντη Ένωση Καμινίων – Ηρακλής Νίκαιας (Ρίζος, Λεκαράκος, Γκίτζιας  -Γεράκης)

 

10.30 Γήπ. Π. Νικολαΐδης  Άνω Νεάπολη – Πολυκράτης (Αναστασίου, Ιωαννίδης ΝΗ, Ξενάκης  – Φωκίδης)

 

Γήπ. Κορυδαλλού Δίας Κορ.- ΑΟ Καστέλλα( Αλατσάκης, Λύτρας, Τσάνος    – Κουρσάρης)

 

Γήπ. ΑΓΕΤ Χαραυγής Ολυμπιακός Κερ. – Αστέρας Νίκαιας ( Φιλακούρης, Κεφαλιακός Α. , Αντωνόπουλος  – Αναγνώστου)

 

11.00 Γήπ. Μοσχάτου Θύελλα Μοσχ.- ΑΕ Νίκαια ( Ντουμιτρέσκου, Γκολές, Λιακώνης  – Μουράτογλου)

 

Γήπ. Περάματος Νέο Ικόνιο- ΑΟ Πειραιάς ( Κωνσταντόπουλος Δ., Σερέπας, Πετρίδης Θ. – Δημακάκος)

 

Γήπ. Νίκαιας  Σπίθα – Πανφαληρικός ( Ανθόπουλος, Κικής, Δοκιμάκη  – Λήνας)

 

12.15 Γήπ. Δραπετσώνας ΑΕ Αίγινα – Φαληρικός ( Ιωαννίδης Κ.,  Κορώνας, Μητάκος  – Μαλούχος)

 

12.30 Γήπ. Δημ. Κερατσινίου( Σιταποθήκες) Άρης Αμφιάλης- ΑΕ Θύελλα Αχιλλέας Κορ.(  Καλημέρης, Μουμπογιατζόγλου,  Ζερβάκης  -Τσεβάς)

 

12.30 Γήπ. Ρέντη Μιθριδάτης – ΑΕ Νεάπολη (Κωνσταντόπουλος Κ., Φυρογένης, Μηλιδώνης  – Φελλάς)

 

13.00 Γήπ. Π. Νικολαΐδης Παννεαπολικός – Αστυπάλαια(Τσαμούρης, Γεωργακόπουλος, Γεωργόπουλος    – Παπαδογιάννης )

 

Γήπ. Κορυδαλλού Κύπρος Κορ.- Ατρόμητος Πειρ.(Χατζηγιάννης, Κοντιζάς, Αλατσάκης   – Δαούτης)

 

Γήπ. ΑΓΕΤ Χαραυγής Ατρόμητος Κερ. – Νέοι Δραπετσώνας(Τσονάκας, Καρφής, Κεφαλιακός Α. – Καλαμάρης)

 

Γήπ. ΣΕΦ ΑΕ Χατζηκυριακείου- Πυθαγόρας( Πετρίδης Π. Ράπτης, Νικολαΐδης –  Γεωργίου)

 

14.45 Γήπ. Ρέντη  Ήφαιστος – Αρμενική (Παπανδριόπουλος, Φαγκρίδας, Καρακελές  – Μελισσόπουλος )

 

15.00 Γήπ.  Περάματος Ολυμπιακός Περ.- Πήγασος (Τσεβάς, Τσουκάρας, Αναγνώστου – Δημακάκος)

 

Γήπ. Παρ.Τζιτζιφιών Παντζιτζιφιακός- ΑΟΑΔ ( Αργύρης, Περδικούρης, Τζίκα  – Τρύφωνας )

 

15.30 Γήπ. Δραπετσώνας  Αστέρια Δραπ. – Αναγέννηση Μοσχ.(Μπαλαχούτης, Κορώνας, Μητάκος  – Σάμπος)

 

Γήπ. Δημ. Κερατσινίου( Σιταποθήκες)  Πανιώνιος Κερ.- Οδηγήτρια (Λυτρίβης, Ζησιμόπουλος, Μουμπογιατζόγλου  – Γιάνναρος)

 

Γήπ. Κορυδαλλού Αετός Κορ.- Ένωση Α.Α. Ρέντη (Λαμπαδαρίου, Αλεξόπουλος, Κεφαλιακός Κ.  – Δήμητσας)

 

Γήπ. ΑΓΕΤ Χαραυγής Αστέρας Κερ.- Αμφιάλη ( Βλαντής, Παρισσόπουλος, Παγουρτζής – Αντωνόπουλος)

 

Γήπ.  ΣΕΦ ΑΣ Κωφών – Λέοντες Καμινίων(Στεριώτης, Τσάνος, Ράπτης  – Γεωργίου)

 

Γήπ. Σαλαμίνας Αίας Σαλαμίνας – Αργοναύτης ( Πετρουμιανός, Μαυρομιχάλης, Δουλής  – Πούτος)

 

Γήπ. Αμπελακίων Σαλαμινομάχοι – ΑΟ Χαλκηδών  ( Σφούνος, Σγουράκης, Μπεσίρης   – Περδικούρης )

 

Γήπ. Ορυζομύλων Ελλάς Ποντίων – Αμπελακιακός  ( Δαμιανάκης, Βογιατζιδάκη, Χρηστάκος – Κουνιάς )

Related posts

Η ενημέρωση της ΕΠΣ Πειραιά για την αγωνιστική της 28ης Οκτωβρίου, τις ποινές και την αδειοδότηση των τουρνουά

Abola Team 3

Ο πίνακας με τους πρώτους σκόρερ σε Α’ και Β’ κατηγορία Πειραιά

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα στις αναμετρήσεις του Σαββάτου 1/12 στον Πειραιά

Ρένος Γιαμπουράς