21.4 C
Athens
Σεπτέμβριος 24, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στην Αθήνα

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ. 4-3
2. ΡΟΥΦ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 5-1

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Σάββατο 28/01/17 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-0
4. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-1

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 0-1
6. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 28/01/17 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε. 1-3
7. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 2-0
8. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 3-1
9. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 28/01/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 0-0
10. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-0
11. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΒΥΡΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 28/01/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 5-0

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-1
13. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. 3-0
14. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΟΨ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 3-2
15. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΖΥΓΑΣ Π. 4-1
16. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 28/01/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ. 1-1
17. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 1-0
18. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 3-0

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 1-0
20. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 0-3

 

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 28/01/17 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 2-0

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΧΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 28/01/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 1-0

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε. 3-0
24. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΧΙΟΝΗΣ Α. 0-1

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 28/01/17 15:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α. 1-2
26. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.

Related posts

Σημαντική προσθήκη ο Ζουμπουνέλης για τη Διάνα Ηλιούπολης

Abola Team 2

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (11 & 12/3) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Σήμερα ο τελικός Κυπέλλου του Νοσοκομειακού πρωταθλήματος!

Ρένος Γιαμπουράς