17.5 C
Athens
Σεπτέμβριος 22, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

 

  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ. 4-3
2. ΡΟΥΦ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 5-1
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 29/01/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 2-1
4. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 29/01/17 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π. 1-2
5. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/01/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 4-0
6. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 29/01/17 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. 4-0
7. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 29/01/17 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 1-1
8. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 29/01/17 15:15 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 4-0

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Σάββατο 28/01/17 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-0
10. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-1
11. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/01/17 11:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 2-3
12. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 29/01/17 11:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-1
13. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 29/01/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 0-0
14. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 29/01/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 1-0
15. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 29/01/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-0
16. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 29/01/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 2-0

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 0-1
18. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 28/01/17 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε. 1-3
19. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 2-0
20. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 3-1
21. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 28/01/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 0-0
22. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-0
23. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΒΥΡΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 28/01/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 5-0
24. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 29/01/17 12:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ. 0-3

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-1
26. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. 3-0
27. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΟΨ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 3-2
28. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΖΥΓΑΣ Π. 4-1
29. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 28/01/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ. 1-1
30. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 1-0
31. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 3-0
32. ΙΑΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 29/01/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 3-2

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 1-0
34. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 0-3
35. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 29/01/17 11:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α. 4-0
36. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 29/01/17 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 3-0
37. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 29/01/17 15:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΑΚΗΣ Α. 1-0
38. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 29/01/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 1-0
39. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 29/01/17 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-2
40. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 29/01/17 15:15 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 2-1

 

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 28/01/17 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 2-0
42. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 29/01/17 10:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 3-0
43. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 29/01/17 12:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 2-0
44. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΡΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/01/17 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 3-1
45. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 29/01/17 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-2
46. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 29/01/17 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 3-0

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΧΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 28/01/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 1-0
48. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 29/01/17 11:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-0
49. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 29/01/17 11:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α. 1-2
50. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 29/01/17 12:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 3-0
51. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΛΑΤΩΝ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 29/01/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-0
52. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 29/01/17 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α. 3-0

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε. 3-0
54. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΧΙΟΝΗΣ Α. 0-1
55. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 29/01/17 11:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 1-0
56. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 29/01/17 11:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 3-1
57. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 29/01/17 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-1
58. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 29/01/17 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-1
59. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/01/17 15:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-0

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 28/01/17 15:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α. 1-2
61. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 1-1
62. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 29/01/17 11:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 1-3
63. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 29/01/17 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 4-2
64. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 29/01/17 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-6

Related posts

Η ΕΠΣΑ για τις καταστάσεις αθλουμένων μελών

Abola Team 3

Οι διαιτητές και στις διοργανώσεις των υποδομών στα ματς του Σαββατοκύριακου (14 και 15/4) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΑΙΚΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 21-11-16

Ρένος Γιαμπουράς