20.6 C
Αθήνα
Οκτώβριος 24, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι πρώτοι σκόρερ στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ

 Οι πρώτοι σκόρερ στην ΕΠΣΑ

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος

10 γκολ: Κακλαμάνος (Θρίαμβος Χαϊδ.), Μπότης (Ήφαιστος)

8: Αναστασόπουλος (Χαραυγιακός), Αποστολόπουλος (Θρίαμβος Χαϊδ.), Βουλτσίδης (Ηλιούπολη), Γκρεβτσίδης (ΓΣ Αργυρούπολης)

7: Νταουτάϊ (Ρουφ), Αρώνης (Θρίαμβος Αθ.), Κοκκινέλης (ΓΣ Αργυρούπολης), Φάρος (Φωστήρας Ηλ.)

2ος όμιλος

Αντωνιάδης (Πανερυθραϊκός), Δημογιάννης (Σούρμενα), Πλούμης (Δόξα Βύρωνα)

9: Καζαντζής (Σούρμενα)

8: Γεμιστός (Ηλιούπολη)

6: Βέρμπης (Αιγάλεω)

6. Ερμάλ (Άγιαξ Ταύρου), Καρβούνης (Αγ. Παρασκευή), Κυριαζής (Άρης Πετρ.), Μπρίλης (Πανερυθραϊκός)

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος

16: Χαραλάμπους (Αθηναϊδα)

9: Γεωργίου (Χρυσούπολη)

8: Μιχαλακέλης (Ανθούπολη), Νικολαΐδης (Αθηναϊδα), Τσάκαλος (Βύρων)

7: Πουλάκης: Βριλήσσια, Χράς (Κεραυνός Πετρ.)

6: Μαϊστόροβιτς (Βύρων), Αρβανιτάκης (Ένωση Βοτανικού), Καραμπιτιάνης (Ιλίσια 2004)

2ος όμιλος

9: Δρόσης (Ατρόμητος Χαλ.), Φέκας (Άτταλος)

8: Αθανασιάδης (Ολυμπιακός Λιοσίων), Γεωργατζέλης (Μελίσσια), Κωνσταντινίδης-Μοδεστάτο (Παλ. Φάληρο)

7: Θωμάκος (Αλσούπολη), Καραθανάσης (Άρης Χολ.), Ντόνε (Παλ. Φάληρο)

6: Μπεθάνης (Αστέρας Ζωγράφου), Παπαδόπουλος (Αλσούπολη)

3ος όμιλος

10: Δεληγιάννης (Αρμενική)

9: Μάκρας (ΑΟ Ιλίου)

8: Ρόκο, Καρούμπαλης (Πετράλωνα), Κοτζαμάνης, Σκουμπουρδής (Τερψιθέα)

7: Αγγελιδέλλης (Θύελλα Αγ. Δημ.), Δάβαρης, Θύμιος (Αγ. Θωμάς), Κουτρουμπίλας (Τριφυλλιακός)

Γ’ ΕΠΣΑ

1ος όμιλος
12: Ανδρεάκενας (Φοίνικας Καλλιθέας)

10: Φαλάγγας (Κεραμεικός)

6: Σινομάτι (Άτλας Κυψέλης), Παναγιωτακόπουλος (Ιπποκράτης), Πλατανίτης (ΑΕ Αιγάλεω)

5: Καραγιάννης (Κρόνος Αιγάλεω), Μάρης, Μουρδουκούτας (Πέρα Κλουμπ), Τζέτζιας (Κεραμεικός)

2ος όμιλος

18: Μαρτέκας (Κηπούπολη)

17: Καλλιμάνης (Λαύρα Αργ.)

10: Λιβέρης (Ιεράπολη), Σώντας (Κηφισιά 2010)

9: Ζαχαρόπουλος (Κηπούπολη)

8: Δημητριάδης (Ελαφρά Ταξιαρχία-Αετός Καλλιθέας), Χαλάς (Λέοντες)

7: Καραγκούνης (Πράσινα Πουλιά), Μαλλίδης (Πλάτων)

6: Ζαγκόβας (Πλάτων)

3ος όμιλος

1 Ταλιούρας (Αίμος Πετρ.)

12: Μαντατζής (ΑΕ Μεταμόρφωσης)

9: Δαρδαμάνης (Αίμος Πετρ.),  Μάρκος, Παππάς (Χαλκηδονικός), Νικολάου (ΑΕ Μεταμόρφωσης),

6: Ντιέκσι  (ΑΕ Μεταμόρφωσης), Γκέργκι (Λαρισαϊκός), Νάτσιος (Αίμος Πετρ.)

4ος όμιλος

15: Διαμαντίδης (Γκυζιακός)

12: Ράπτης (Αστέρας Χαϊδαρίου)

8: Διαμαντόπουλος, Κύλογλου (Υμηττός)

7: Βέλκος (Υμηττός), Ντάνας, Παπαδημητράκης (Αναγέννηση Πετρ.), Στούμπος (Γκυζιακός), Τοροσιάδης (Αστέρας Χαϊδαρίου)

6: Τ. Κατιάϊ (Θύελλα Περιστερίου)

ΦΩΤΗΣ ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ

Related posts

Γαληνός (Άτταλος Ν. Φιλαδέλφειας): “Να παραμείνουμε πρώτοι”(vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

Οι αγώνες πρωταθλήματος στην ΕΠΣΑ κατά την περίοδο των εορτών

Abola Team 3

Συγκέντρωση παρατηρητών 14/9 στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3