17.1 C
Αθήνα
Οκτώβριος 28, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου στον Πειραιά

Τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου στον Πειραιά θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)  
2. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 04/02/17 15:30 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ)  
3. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 04/02/17 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)  
4. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 04/02/17 15:30 ΜΗΤΣΗ Ε., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ)  
5. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 04/02/17 15:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .)  
6. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 05/02/17 13:00 ΜΗΤΣΗ Ε., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΣΕΡΕΠΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)  
7. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 05/02/17 15:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 04/02/17 15:30 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)  
9. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 04/02/17 15:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
10. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 04/02/17 15:30 ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)  
11. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 05/02/17 10:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
12. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 05/02/17 13:15 ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)  
13. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 05/02/17 13:15 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
14. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
15. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 05/02/17 15:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΡΙΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)  
17. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 04/02/17 15:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ .., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)  
18. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 05/02/17 10:30 ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)  
19. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 05/02/17 15:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)  
20. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 05/02/17 15:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
21. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 05/02/17 15:30 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
22. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 05/02/17 15:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ)  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 04/02/17 15:30 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)  
24. ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 04/02/17 15:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΡΑΠΤΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)  
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 05/02/17 11:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)  
26. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 05/02/17 13:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ .)  
27. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 05/02/17 13:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
28. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 05/02/17 15:30 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)  
Γ Κατηγορία(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 04/02/17 15:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΤΣΟΛΑΚΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ)  
30. ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 05/02/17 10:30 ΚΙΚΗΣ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)  
31. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 05/02/17 10:30 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .)  
32. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 05/02/17 10:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .)  
33. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 05/02/17 12:00 ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
34. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 05/02/17 12:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΜΑΝΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)  
35. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 05/02/17 15:30 ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .)

 

 

 

Related posts

Το ποινολόγιο της ΕΠΣΠ

Παντελίδης Mάνος

Διαψεύδει η Ένωση για την τηλεοπτική κάλυψη του αγώνα μπαράζ Οδηγήτρια-Κερατσίνι

Abola Team 3

Γενικός Αρχηγός στην ΑΕ Σαλαμίνας ο Καρποντίνης

Ρένος Γιαμπουράς