21.4 C
Αθήνα
Οκτώβριος 18, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΔΑ

Τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΔΑ θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(17η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΚΟΡΕΣΤΗ Κ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΙΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)  
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)  
3. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)  
4. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)  
5. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 05/02/17 15:00 HABILAJ A., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)  
6. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΛΑΚΑΣ Χ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)  
7. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΒΥΖΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΙΠΗ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Η. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)  
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΊΑΣ (16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)  
9. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 04/02/17 15:00 (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)  
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)  
11. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
12. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 05/02/17 15:00 (Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)

 

 

Related posts

Στο «-2» ο Πανελευσινιακός από την «κορυφή»

Nάσος Φακίδης

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (8 & 9/4) στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα της 4ης Αγωνιστικής στην ΕΠΣΔΑ (20/10/2019)

Abola Newsroom