15.4 C
Αθήνα
Οκτώβριος 23, 2020
Abola.gr
Α΄ ΕΠΣΑ - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ο Πανερυθραϊκός 2-0 το Αιγάλεω, τα αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ

Αργοσβήνουν οι ελπίδες του Αιγάλεω σχετικά με την υπόθεση ανόδου μετά και την εκτός έδρας ήττα που υπέστη στο εκτός έδρας ντέρμπι από τον Πανερυθραϊκό με σκορ 2-0. 

Οι “κόκκινοι” που άφησαν το “Σίτι” εννέα βαθμούς πίσω στην κατάταξη κατάφεραν να πάρουν το τρίποντο με δύο γκολ που πέτυχε ο Μπαμπαλούκας. Το πρώτο στο 20′ με ωραία λόμπα και το δεύτερο στο 44′ με σουτ έξω από τη μεγάλη περιοχή. 

Διαιτήτευσαν οι Γρίμμας, Απτόσογλου, Αργυρός.

Σε γενικές γραμμές οι γηπεδούχοι ήταν ανώτεροι εκμεταλλευόμενοι στο έπακρο τον παράγοντα έδρα.

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ: Μπακοδήμος, Σουμελίδης, Γκριτζάς, Γεωργακόπουλος, Νταλένγκα, Μπαμπαλούκας, Κουμπούλης, Αναγνώστης (83’ Σινάνι), Μπρίλης (62’ Γλυνός), Αντωνιάδης (89’ Τριανταφύλλου), Τσεβάς.

ΑΙΓΑΛΕΩ: Γιώρας, Παπουτσής, Τζαφεράκος, Κολοβός (46’ Κοντιζάς), Τζανέτος, Κωτσερίδης, Καλογερής, Σταύρου (60’ Μαρούδας), Ρούσσος, Κοκκιναράς, Τουλουβασίλης (46’ Στάμος).

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (4/2) στην ΕΠΣΑ:

 

Α” ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

 

ΧΑΙΔΑΡΙ  –  ΠΕΥΚΗ 2 – 1

04/02/2017 15:00 

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ  –  ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. 2 – 2

04/02/2017 15:00 

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛ.  –  ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛ. 1 – 0

04/02/2017 15:00 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  –  ΗΡΑΚΛΕΙΟ 0 – 2

04/02/2017 15:00 

ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ  –  ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ. 0 – 2

04/02/2017 15:00 

ΠΑΟ ΡΟΥΦ  –  ΠΑΠΑΓΟΣ 1 – 0

 

Α” ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

  

 

04/02/2017 15:00 

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ  –  ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 2 – 0

04/02/2017 15:00 

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ.  –  ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – 1

04/02/2017 15:00 

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ  –  ΑΙΓΑΛΕΩ 2 – 0

04/02/2017 15:00 

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  –  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 1 – 0

04/02/2017 15:00 

ΧΟΛΑΡΓΟΣ  –  ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 0 – 0

04/02/2017 15:00 

ΧΑΛΑΝΔΡΙ  –  ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 – 0

 

Β” ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

 

04/02/2017 15:00 

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ  –  ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2 – 1

 

Β” ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

 

04/02/2017 14:00 

ΠΟ ΨΥΧΙΚΟΥ  –  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ. 1 – 2

04/02/2017 15:00 

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ  –  ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – 5

04/02/2017 15:00 

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ  –  ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 0 – 0

04/02/2017 15:00 

ΑΟΝΦ ΑΤΤΑΛΟΣ –  ΑΟΝΑ 0 – 0

 

Β” ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

 

04/02/2017 15:00 

ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ 1 – 1

04/02/2017 15:00 

ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 – 2

04/02/2017 15:00 

ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓ. 1 – 1

 

Γ” ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

 

04/02/2017 15:00 

ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 0 – 4

04/02/2017 15:00 

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ. – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 – 3

 

Γ” ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

04/02/2017 15:00 

ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓ. 0 – 1

04/02/2017 15:00 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΛΑΡΙΣΑΙΚΟΣ 1 – 2

 

Γ” ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

 

04/02/2017 15:00 

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤ. 0 – 0

04/02/2017 15:00 

ΠΑΤΗΣΙΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ 3 – 0

04/02/2017 15:00 

ΥΜΗΤΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 – 0

04/02/2017 15:00 

ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 – 0

 

Related posts

Καββαδίας(Παπάγος):”Να συνεχίσουμε σε αυτό το ρυθμό”(vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

Τσιμπάκης: «Πολύ προσηλωμένοι στο κομμάτι της τακτικής»

Ματσάρα στην Ηλιούπολη!Πρωταθλητής και με τη βούλα ο «Φονέας»!