17.1 C
Αθήνα
Οκτώβριος 22, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Εξάρα έριξε το Κερατσίνι, αποτελέσματα σε Α, Β, Γ’ Πειραιά

Εντυπωσιακό το Κερατσίνι συνέτριψε 6-0 την ΑΕ Αίγινας συνεχίζοντας την κούρσα του προς την κατάκτηση του τίτλου στον δεύτερο όμιλο της Α’ Κατηγορίας.

 

Την καλύτερη φετινή του εμφάνιση στο πρωτάθλημα πραγματοποίησε το Κερατσίνι συντρίβοντας με το εκκωφαντικό 6-0 την ΑΕ Αίγινας στις Σιταποθήκες!

 

Οι «ροσονέρι» αποδίδοντας καταπληκτικά κι έχοντας έναν εξαιρειτκό Άγγελο Ψυχογιό, που πέτυχε χατ-τρικ,  διέσυραν τους νησιώτες και διατηρήθηκαν ολοζώντανοι στο κυνήγι της πρώτης θέσης του δευτέρου ομίλου και κατά συνέπεια της ανόδου στην Γ’ Εθνική.

 

Με «φουλ» εοιθετικούς προσανατολισμούς ξεκίνησαν οι γηπεδούχοι, οι οποίοι μόλις στο 9’ άνοιξαν το σκορ. Ο Νικήτας Τουρνάς με εκπληκτική κάθετη τροφοδότησε τον Άγγελο Ψυχογιό, ο οποίος με ωραίο σουτ στην κίνηση άνοιξε τον χορό των τερμάτων των «ροσονέρι».

 

Στο 10’ ο Ψυχογιός απείλησε ξενά, όμως ο Μπακόμητρος Κ. Με εντυπωσιακά ρεφλέξ απομάκρυνε τον κίνδυνο, αλλά το Κερατσίνι μόλις στο 13’ έφτασε στο 2-0, με τους πρωταγωνιστές του πρώτου τέρματος να αλλάζουν ρόλους!

 

Μετά από «συστημένη» σέντρα του Ψυχογιού από τα δεξιά, ο επερχόμενος Τουρνάς με  όμορφη προσπάθεια ζευγάρωσε τα τέρματα των γηπεδούχων.

 

Στο 20’ το Κερατσίνι πέτυχε και τρίτο γκολ, όταν έπειτα από υποδειγματική κάθετη του Γκιάτη., ο Άγγελος Ψυχογιός με όμορφο διαγώνιο σουτ ανέβασε τον δείκτη του σκορ στα επιπεδα του 3-0 γνωρίζοντας την αποθέωση!

 

Ακολούθησαν τρεις ακόμη σπουδαίες ευκαιρίες από τους γηπεδούχους με τους Κιάφα (25’ πλασέ άουτ), Ψυχογιό (35’), Τουρνά (36’), τα σουτ των οποίων απομάκρυνε ο Μπακόμητρος Κ., για να έρθει στο 41’ το 4-0!

 

Έπειτα από σέντρα του Γκιάτη αππο τα αριστερά και κεφαλιά πάσα του Ανδρέα Νταουτ’αι, ο προωθημένος Μπατής με ωραίο εναέριο βολέ έγραψε το 4-0!

 

Στο 52’ ο Κιάφα βγήκε στην κόντρα και τη κατάλληλη στιγμή πάσαρε στον επερχόμενο Άγγελο Ψυχογιό, ο οποίος με σουτ σητν κίνηση έγραψε το 5-0, φτάνοντας στο χατ-τρικ! Η ΑΕ Αίγινας στην πιο σπουδαία της φάση στο 68’ είχε δοκάρι σε κεφαλιά του Κυριακίδη.

 

Το … κερασάκι στην τούρτα, το πρόσθεσε ο Βαγγέλης Γκιάτης μ’ ένα ξερό σουτ από τα 35 μέτρα στο «παραθυράκι» του Μπακόμητρου Κ.! Ένα κινηματογραφικό γκολ, με τον σκόρερ να γνωρίζει την αποθέωση!

 

Οι φιλοξενούμενοι ολοκλήρωσαν το ματς με δέκα, λόγω αποβολής του Κυριακίδη στο 87’ με δεύτερη κίτρινη.

 

Διαιτήτευσε ο Καλημέρης.

 

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ: Μπότοε, Σφυρογιαννάκης (67’ Μητρόπουλος), Σκορδίλης, Μπατής, Αγγελάκης, Διάκος, Ψυχογιός (56’ Μιχαλάς), Γκιάτης, Νταουτάι, Τουρνάς (56’ Χονδρουδάκης), Κιάφα.

 

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ: Μπακόμητρος Κ., Τζιώτης, Κατσας, Σταμπούλογλου, Μαριόλης Γ., Γιαννούλης, Ατματζίδης, Πρέλα, Μαριόλης Ν., Μπακόμητρος Ν. (76’ Γηκάρης),. Πέκωφ (59’ Κυριακίδης)

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 0-0
2. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 04/02/17 15:30 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ) 6-0
3. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 04/02/17 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 0-2
4. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 04/02/17 15:30 ΜΗΤΣΗ Ε., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 4-0
5. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 04/02/17 15:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .) 0-1
6. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 05/02/17 13:00 ΜΗΤΣΗ Ε., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΣΕΡΕΠΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 1-1
7. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 05/02/17 15:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 1-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 04/02/17 15:30 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 0-2
9. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 04/02/17 15:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 1-1
10. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 04/02/17 15:30 ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 1-0
11. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 05/02/17 10:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 0-1
12. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 05/02/17 13:15 ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 6-0
13. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 05/02/17 13:15 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-0
14. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-2
15. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 05/02/17 15:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΡΙΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 0-1
17. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 04/02/17 15:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ .., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 0-3
18. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 05/02/17 10:30 ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 2-1
19. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 05/02/17 15:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 0-1
20. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 05/02/17 15:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-1
21. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 05/02/17 15:30 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 1-1
22. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 05/02/17 15:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ) 3-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 04/02/17 15:30 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) 1-0
24. ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 04/02/17 15:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΡΑΠΤΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) 2-1
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 05/02/17 11:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 1-1
26. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 05/02/17 13:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ .) 0-0
27. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 05/02/17 13:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-0
28. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 05/02/17 15:30 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 5-0
Γ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 04/02/17 15:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΤΣΟΛΑΚΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 1-2
30. ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 05/02/17 10:30 ΚΙΚΗΣ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 2-1
31. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 05/02/17 10:30 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .) 0-0
32. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 05/02/17 10:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .) 0-3
33. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 05/02/17 12:00 ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-1
34. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 05/02/17 12:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΜΑΝΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 3-4
35. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 05/02/17 15:30 ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .) 0-0

 

 

 

Related posts

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (18 και 19/11) στον Πειραιά, οι ποινές και η αιμοδοσία της 16ης Νοεμβρίου

Abola Team 3

Επιστροφή παικτών προχώρησε ο ΑΟ Αγίου Δημητρίου. Πρόκειται για τον 31χρονο αμυντικό Σεχάι Λεντιόν και ο 26χρονος επιθετικό Κώστα Χατζηβασιλείου.

Abola Team 2

Στις 27 / 11 οι αγώνες Κυπέλλου της ΕΠΣΠ

Παντελίδης Mάνος