17 C
Αθήνα
Οκτώβριος 30, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Ποσειδώνας-Τερψιθέα 1-2, αποτελέσματα σε Α’-Β-‘Γ’ ΕΠΣΑ

Με ολική ανατροπή στο σκορ η Τερψιθέα νίκησε εκτός έδρας τον μαχητικό και βελτιωμένο Ποσειδώνα με σκορ 2-1.

Γκολ: 32′ Ομπούσου-89′ Σκουμπουρδής (κεφαλιά), 91′ Χατζηστεφάνου.

Δοκάρια: 56′ Χατζηστεφάνου, 68′ Κοτζαμάνης. 

Αποβολές: 93′ Ζησόπουλος.

Διαιτητικό τρίο Γιάννης Καλογερόπουλος, Απτόσογλιυ, Κολλιάκος.

Με το σφύριγμα της λήξης σημειώθηκε ένταση μεταξύ των δύο πλευρών, ωστόσο με την παρέμβαση των ψυχραιμότερων δεν υπήρξε συνέχεια.

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ: Ψωμαράς, Γαλανόπουλος, Μακρογκίκας, Ψωμάς, Σουλιμιώτης, Αυγερινόπουλος, Τσακαλάκης, Κουμούτσος(77′ Μήτρε), Ομπόσου, Δημάκος(70′ Ξενιτόπουλος), Μαντούκας(86′ Λαμάϊ).

ΤΕΡΨΙΘΕΑ: Εξαρχάκος, Μυλωνάς, Λεβετσοβίτης (58′ Τσακλάνος), Δρακουλής, Γραμματικόπουλος, Ζησόπουλος, Τσιρόπουλος(46′ Χατζηστεφάνου), Ματσάγγος, Σκουμπουρδής, Νίκου(77′ Μπελεβώνης), Κοτζαμάνης.

Επίσης στους αγώνες του Σαββατοκύριακου σε Α’, Β’ και Γ’ ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

 

 

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΕΥΚΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 04/02/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ) 2-1
2. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 2-2
3. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 1-0
4. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 0-2
5. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 04/02/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 0-2
6. ΡΟΥΦ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
7. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 05/02/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 1-1
8. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 2-0
10. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 04/02/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 2-1
11. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 2-0
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-0
13. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 0-0
14. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 2-0
15. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-0
16. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 2-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-1
18. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 05/02/17 11:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ. 2-1
19. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 05/02/17 11:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 0-1
20. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 3-0
21. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 0-1
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 05/02/17 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 4-0
23. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-0
24. ΒΥΡΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-5
26. ΠΟΨ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 1-2
27. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 0-0
28. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ. 0-0
29. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 05/02/17 11:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 2-2
30. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 2-3
31. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 4-0
32. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 05/02/17 15:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ. 1-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/02/17 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 1-1
34. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 2-2
35. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-1
36. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 1-1
37. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ. 3-0
38. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 1-2
39. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α. 1-3
40. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/02/17 15:15 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 1-2
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 05/02/17 10:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-0
42. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/02/17 10:00 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ. 2-0
43. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 05/02/17 11:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-0
44. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 05/02/17 12:45 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 1-2
45. ΑΡΙΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-4
46. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 05/02/17 15:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-2
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-3
48. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 0-4
49. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 05/02/17 11:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΔΕΤΣΗ Μ. 1-2
50. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 05/02/17 11:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-3
51. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 05/02/17 11:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-3
52. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 05/02/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 0-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 1-2
54. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 0-1
55. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 05/02/17 11:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 0-0
56. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 05/02/17 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΑΚΗΣ Α. 1-5
57. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/02/17 12:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 7-1
58. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 05/02/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 2-2
59. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 05/02/17 15:15 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 2-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/02/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 1-0
61. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 0-0
62. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 3-0
63. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΑΚΗΣ Α. 0-0
64. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 05/02/17 11:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. 1-3

 

               

 

Related posts

Ο Λευτέρης Καλατζής νέος τεχνικός στον Προμηθέα

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (6/1) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Σε ένα εκπληκτικό ματς η Αγ. Παρασκευή του Δημ. Κωνσταντόπουλου 2-3 εκτός στο Κύπελλο τους Ερασιτέχνες του Πανιωνίου

Abola Team 3