15.5 C
Αθήνα
Οκτώβριος 27, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (11 & 12/2) στην ΕΠΣΑ

Για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο (11 & 12/2) το πρόγραμμα των αγώνων και των τριών πρωταθλημάτων στην ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Σάββατο 11/2, ώρα έναρξης 15:00

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος: Υμηττού: Θρίαμβος Αθ.-Χαραυγιακός, Πεύκης: Πεύκη-Δάφνη Παλ. Φαλήρου, Ήφαιστου: Ήφαιστος-Φωστήρας Ηλιούπολης, Καισαριανής (Μ. Κρητικόπουλος): Μικρασιατικός-Αγ. Ελεούσα.

2ος όμιλος: Καματερού: Καματερό-Δόξα Βύρωνα, Ηλιούπολης Β’: Διάνα Ηλιούπολης-ΑΟ Περιστερίου.

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος: Περιστερίου (Χωράφας): Ανθούπολη-Νέα Ιωνία, Χρυσούπολης: Άμιλλα Περ.-Ένωση Βοτανικού, Αγ. Δημητρίου: Αγ. Δημήτριος-Κεραυνός Πετρ/λης, Μελισσίων: Παράδεισος-Βριλήσσια, Μετ/σης Λυκόβρυσης; Λυκόβρυση-Φοίνικας Περ., Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Αθηναϊδα-Χρυσούπολη.

2ος όμιλος: Νέας Ιωνίας: Ελευθερούπολη-Κολωνός, Κ. Χαλανδρίου: Απόλλων Χαλ.-Άρης Χολ., Παλ. Φαλήρου (Σ. Αγγελόπουλος): Π. Φάληρο-ΠΟΨ, Γουδή: Αστέρας Ζωγράφου-Αλσούπολη, Αγ. Αναργύρων: Άτταλος-Κορωνίδα.

3ος όμιλος: Ρουφ: Πετράλωνα-Ελπίδα Αγ. Αναργύρων, Καλαμακίου Αλίμου Β’: Καλαμάκι-Κοψαχείλα, Ακαδημία Πλάτωνος: Άφοβος-ΑΟ Ιλίου.

Γ’ κατηγορία

2ος όμιλος: Αιγάλεω (Ορυζομύλων): Ιεράπολη-Ορφέας Αιγάλεω.

3ος όμιλος: ΔΑΚ Αιγάλεω: Διαγόρας Αιγάλεω-ΑΕ Περιστερίου, Ιλίου: ΑΕ Ιλίου-Αίμος Πετρ/λης, Νήαρ Ήστ: Πανιώνιος Καισ/νής-Ολυμπιακός Κυψέλης.

4ος όμιλος:  Πετρούπολης Β’ (Αλκυών): Αναγέννηση Πετρ/λης-Θύελλα Περιστερίου.

Κυριακή 12/2

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος: 15:00: Βριλησσίων: Κένταυρος Βριλησσίων-ΑΟ Γλυφάδας, Χαϊδαρίου (Τ. Χαραλαμπίδης):  Θρίαμβος Χαϊδαρ.-Ρουφ, Χολαργού Β’: Παπάγος-Χαϊδάρι.

2ος όμιλος: 11:00: Π. Φάληρο (Σ. Αγγελόπουλος): Άγιαξ Ταύρου-Πανερυθραϊκός, Ελληνικού: Σούρμενα-Άρης Πετρ/λης, 15:00: Αιγάλεω (Στ. Μαυροθαλασσίτης): Αιγάλεω-Τράχωνες, Ηλιούπολης Α’: Ηλιούπολη-Χολαργός, Δημοτικό Στάδιο  Βύρωνα: Αθηναϊκός-Χαλάνδρι, Αγ. Παρασκευής: Αγ. Παρασκευή-Αγ. Ανάργυροι.

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος: 11:30: Νήαρ Ήστ: ΓΣ Καισαριανής-Βύρων, 15:00: Πετρούπολης Β’ (Αλκυών): Ειρήνη Πετρ/λης-Ιλίσια 2004.

2ος όμιλος: 15:00: Ιλίου: Ιάσων-Αττικός, Αργυρούπολης Α’: ΑΟΝ Αργυρούπολης-Ολυμπιακός Λιοσίων.

3ος όμιλος: 11:00: Νέας Ιωνίας: ΠΑΣ Γαλάτσι-Ποσειδώνας Γλυφάδας, 15:00: Ελληνικού: Αρμενική-Αμπελόκηποι, Μελισσίων: Μελίσσια-Τριφυλλιακός, Τερψιθέας: Τερψιθέα-Θύελλα Αγ. Δημητρίου, Ρουφ: Πανθησειακός-Αγ. Θωμάς.

Γ’ κατηγορία

1ος όμιλος: 11:00: Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Άτλας Κυψέλης-Ιπποκράτης, ΔΑΚ Αιγάλεω: ΑΕ Αιγάλεω-Φοίνικας Καλλιθέας, Ρουφ: Κεραμεικός-Αστέρας Εξαρχείων, 15:00: Παλ. Φαλήρου (Σ. Αγγελόπουλος): Ταταύλα-Κρόνος Αθ., Καλαμακίου Αλίμου Β’: Νέα Σμύρνη-Θεμιστοκλής, Ήφαιστου: Ηρακλής Περιστερ.-Πέρα Κλουμπ.

2ος όμιλος: 11:00: Ηρακλείου: Ερμής Ειρ. Ηρ.-Ελαφρά  Ταξιαρχία (Αετός Καλλιθέας), Ακαδημία Πλάτωνος: Λέοντες-Προμηθέας, 15:00: Χρυσούπολης: Κηπούπολη-Πράσινα Πουλιά, Ζηρίνειου: Κηφισιά 2010-Φωστήρας Καισ/νής, Αργυρούπολης Β’: Λαύρα Αργ.-ΠΑΣ Αθηνών 1966.

3ος όμιλος:  10:30: Ήφαιστου: Τόλμη Περ.-Λαρισαϊκός, 11:00: Αγ. Αναργύρων: Χαλκηδονικός-Νέα Ζωή Μετ/σης, 15:00: Ακαδημία Πλάτωνος: ΑΟ Κωφών-Γαλαξίας, Μετ/σης Λυκόβρυσης: ΑΕ Μεταμόρφωσης-Δάσος Χαϊδσρ.

4ος όμιλος: 11:00: Χαϊδαρίου (Τ. Χαραλαμπίδης): Αστέρας Χαϊδαρίου-Πατήσια, Πεύκης: Μαρούσι-Νίκη Αλίμου, Περιστερίου (Χωράφας): Απόλλων Περιστερ.-Αίας Αθηνών, 15:00: Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Κρόνος Αθ.-Υμηττός, Καισαριανής (Μ. Κρητικόπουλος): Εθνικός Αστέρας-Δάφνη Αθηνών. 

ΦΩΤΗΣ ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ

Related posts

Οι διαιτητές στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (21 και 22/4) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Πέρασε και από τον ΑΕ Ιλιου ο Αστέρας Εξαρχείων, με πλώρη την Γ’ φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑ

Abola Team 2

Με Λεωνίδα Δέγλερη η Άμιλλα Περιστερίου 1-0 την Ελπίδα Αγ. Αναργύρων-Οι δηλώσεις και όλες οι παρουσίες

Abola Team 3