18.6 C
Αθήνα
Οκτώβριος 30, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου & οι ποινές στον Πειραιά

Τα ματς του Σαββατοκύριακου στον Πειραιά θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 11/02/17 15:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)  
2. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 11/02/17 15:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .)  
3. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 11/02/17 15:30 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
4. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 11/02/17 15:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ)  
5. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 11/02/17 15:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)  
6. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 12/02/17 13:00 ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ)  
7. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 12/02/17 15:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 11/02/17 15:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)  
9. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 12/02/17 12:45 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)  
10. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 12/02/17 13:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)  
11. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 12/02/17 15:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)  
12. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 12/02/17 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
13. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 12/02/17 15:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)  
14. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 12/02/17 15:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
15. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 12/02/17 15:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΘΗΣΕΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 11/02/17 15:30 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
17. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 12/02/17 10:30 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)  
18. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 12/02/17 10:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
19. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 12/02/17 11:00 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)  
20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 12/02/17 13:00 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ .)  
21. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 12/02/17 15:30 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
22. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 12/02/17 15:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 11/02/17 15:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
24. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 12/02/17 10:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΔΟΥΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)  
25. ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 12/02/17 13:00 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ)  
26. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 12/02/17 13:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ)  
27. ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 12/02/17 13:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΑΡΦΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)  
28. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 12/02/17 15:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)  
Γ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 11/02/17 15:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)  
30. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 11/02/17 15:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)  
31. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 11/02/17 15:30 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΝΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)  
32. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 12/02/17 10:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
33. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 12/02/17 10:30 ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .)  
34. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 12/02/17 12:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
35. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 12/02/17 15:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)

 

Σχετικά με τις ποινές στον Πειραιά:

Στο σωματείο ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ επιβάλλεται χρηματική ποινή 50€ (αγώνας ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΚΑΡΑΒΑΣ στις 22.1.2017).

 

Στο σωματείο ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ επιβάλλεται χρηματική ποινή 30€ που διπλασιάζεται σε 60€ λόγω υποτροπής (αγώνας ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ στις 22.1.2017).

 

Στον κ. ΜΕΛΑΝΙΦΙΔΗ Χ. εκπρόσωπο του σωματείου ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ επιβάλλεται ποινή απαγόρευσης εισόδου στους αγωνιστικούς χώρους για μια (1) αγωνιστική ημέρα και χρηματική ποινή 10€ (αγώνας ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ στις 29.1.2017).

 

Στον κ. ΝΑΡΛΙΩΤΗ Α. εκπρόσωπο του σωματείου ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ επιβάλλεται ποινή απαγόρευσης εισόδου στους αγωνιστικούς χώρους για μια (1) αγωνιστική ημέρα και χρηματική ποινή 10€ (αγώνας ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ στις 29.1.2017).

 

Στο σωματείο ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ επιβάλλεται χρηματική ποινή 40€ (αγώνας ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ στις 29.1.2017).

 

Στον κ. ΙΩΑΚΕΙΜ Π. πρόεδρο του σωματείου ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ επιβάλλεται χρηματική ποινή 20€ (αγώνας ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ στις 29.1.2017).

 

Στο σωματείο ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ επιβάλλεται χρηματική ποινή 30€ (αγώνας ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ στις 29.1.2017).

 

Στο σωματείο ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ επιβάλλεται χρηματική ποινή 30€ (αγώνας ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ στις 29.1.2017).

Στον κ. ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ Μ. εκπρόσωπο του σωματείου ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ επιβάλλεται ποινή απαγόρευσης εισόδου στους αγωνιστικούς χώρους για ένα (1) μήνα και χρηματική ποινή 50€ (αγώνας ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ στις 29.1.2017).

Στον κ. ΑΛΕΞΙΟΥ Π. εκπρόσωπο του σωματείου ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ επιβάλλεται ποινή απαγόρευσης εισόδου στους αγωνιστικούς χώρους για ένα (1) μήνα και χρηματική ποινή 50€ (αγώνας ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ στις 29.1.2017).

 

Στο σωματείο ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ επιβάλλεται ποινή στέρησης του δικαιώματος χρήσης της έδρας του για μία (1) αγωνιστική ημέρα και χρηματική ποινή 100€ (αγώνας ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ στις 29.1.2017).

 

Στον κ. ΚΑΛΑΜΑΚΗ Α. προπονητή του σωματείου ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ επιβάλλεται ποινή απαγόρευσης εισόδου στους αγωνιστικούς χώρους για μια (1) αγωνιστική ημέρα και χρηματική ποινή 10€ (αγώνας ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ στις 29.1.2017).

 

Στον κ. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟ Ν. προπονητή του σωματείου ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ / ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ επιβάλλεται ποινή απαγόρευσης εισόδου στους αγωνιστικούς χώρους για μια (1) αγωνιστική ημέρα και χρηματική ποινή 10€ (αγώνας ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ στις 29.1.2017).

 

Στο σωματείο ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ επιβάλλεται χρηματική ποινή 50€ (αγώνας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ /ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ στις 29.1.2017).

 

Στον κ. ΒΑΒΑΚΑ Α. εκπρόσωπο του σωματείου ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ επιβάλλεται ποινή απαγόρευσης εισόδου στους αγωνιστικούς χώρους για 20 ημερολογιακές ημέρες και χρηματική ποινή 20€ (αγώνας ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ στις 28.1.2017).

 

Στον κ. ΜΑΪΜΑΝΗ Χ. β’ προπονητή του σωματείου ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ επιβάλλεται ποινή απαγόρευσης εισόδου στους αγωνιστικούς χώρους για 15 ημερολογιακές ημέρες και χρηματική ποινή 10€ (αγώνας ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ στις 28.1.2017).

 

Στο σωματείο ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ επιβάλλεται χρηματική ποινή 40€ που διπλασιάζεται σε 80€ λόγω υποτροπής (αγώνας ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ στις 28.1.2017).

 

Related posts

Απέκτησε δύο, ανανέωσαν δύο στον Μαύρο Αετό Ολυμπιάδας

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου (18/2) στον Πειραιά

Abola Team 3

Πήρε Αμπάζ και Τζανόπουλο ο Ολυμπιακός Περάματος μετά τον Σούνογλου

Abola Team 3