17 C
Αθήνα
Οκτώβριος 28, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στην Αθήνα

 

Σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 1-2
2. ΠΕΥΚΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 2-0
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 1-1
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 1-0
5. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/02/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 0-0

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 3-1
7. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 3-0

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 11/02/17 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-4
9. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε. 1-0
10. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ. 2-1
11. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 1-2
12. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 2-1
13. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 11/02/17 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-1

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΖΗΣΗΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 2-1
15. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 3-1
16. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-2
17. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΟΨ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/02/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-1
18. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 2-1
19. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε. 0-2

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 2-0
21. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 0-1
22. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 4-7

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 11/02/17 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 3-1

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 11/02/17 15:00 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-1
25. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-4
26. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-0

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 11/02/17 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0

Related posts

Ξεκίνησε με το “δεξί” ο Άρης Χολαργού

Abola Team 3

Κοντά σε συμφωνία με αθηναϊκή ομάδα ο τεχνικός Γιάννης Σπαθής

Abola Team 3

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ: Ομάδα με κοινωνικές ευαισθησίες

Κωνσταντίνος Ράπτης