15.6 C
Αθήνα
Οκτώβριος 29, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (11 & 12/2) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (11 & 12/2) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής ματς:

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 1-2
2. ΠΕΥΚΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 2-0
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 1-1
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 1-0
5. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/02/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 0-0
6. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-0
7. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 12/02/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 3-0
8. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 3-1
10. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 3-0
11. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 12/02/17 11:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 0-3
12. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 12/02/17 11:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-2
13. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Κυριακή 12/02/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 3-0
14. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-1
15. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 1-0
16. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 1-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 11/02/17 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-4
18. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε. 1-0
19. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ. 2-1
20. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 1-2
21. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 2-1
22. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 11/02/17 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-1
23. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 12/02/17 11:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ. 1-2
24. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 12/02/17 15:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΖΗΣΗΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 2-1
26. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 3-1
27. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-2
28. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΟΨ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/02/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-1
29. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 2-1
30. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε. 0-2
31. ΙΑΣΩΝ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε. 3-1
32. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 0-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 2-0
34. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 0-1
35. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 4-7
36. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 12/02/17 11:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 2-1
37. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 0-0
38. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΙΣΣΑ Α. 0-0
39. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 1-1
40. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 0-3
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/02/17 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΖΗΣΗΣ Δ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 2-1
42. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 12/02/17 11:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΖΥΓΑΣ Π. 3-1
43. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 12/02/17 11:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 2-0
44. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 12/02/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π. 3-0
45. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΑΚΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-1
46. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 1-2
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 11/02/17 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 3-1
48. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 12/02/17 11:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 1-2
49. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 12/02/17 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 4-3
50. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 7-0
51. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 4-0
52. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 4-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 11/02/17 15:00 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-1
54. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-4
55. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-0
56. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 12/02/17 10:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-2
57. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 12/02/17 11:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ. 2-0
58. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 1-1
59. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 3-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 11/02/17 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0
61. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 12/02/17 11:00 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α. 1-0
62. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 12/02/17 11:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 4-0
63. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/02/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α. 0-3
64. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 12/02/17 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 2-1
65. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 2-0

Related posts

Παρελθόν ο Λευτέρης Αλεξάκης από τον ΑΟ Περιστερίου

Abola Team 3

Διπλό “χτύπημα” για την Ηλιούπολη

Κωνσταντίνος Ράπτης

Πήρε Γιώργο Κολιαστάση. σ Μεταμόρφωση

admin