17.3 C
Αθήνα
Οκτώβριος 25, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (11 & 12/2) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου (11 & 12/2) στην ΕΠΣΑΝΑ, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Άννας Σάββατο 11/02/17 15:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-1
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 11/02/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
3-1
3. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Μαραθώνα Σάββατο 11/02/17 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
2-0
4. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Κυριακή 12/02/17 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
2-1
5. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 12/02/17 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
2-0
6. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 12/02/17 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
1-0
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΜΑΡΚΟ Κερατέας Κυριακή 12/02/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
1-1
8. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Ανθούσας Κυριακή 12/02/17 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
1-0
Κύπελλο
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κερατέας Τετάρτη 08/02/17 15:15 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-0
10. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΑΚ Παλλήνης Τετάρτη 08/02/17 15:15 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-4
Β Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Κουβαρά Σάββατο 11/02/17 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΣΤΑΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΦΑΜΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
2-1
12. ΑΝΟΙΞΗ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 11/02/17 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-0
13. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Σταμάτας Σάββατο 11/02/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
1-0
14. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 11/02/17 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
0-1
15. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αναβύσσου Κυριακή 12/02/17 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
2-2
16. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 12/02/17 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-0
17. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 12/02/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-1
18. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αφιδνών Κυριακή 12/02/17 15:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
0-2
Γ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 12/02/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2-1
20. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Νέας Μάκρης Κυριακή 12/02/17 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
2-0
21. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Γέρακα Κυριακή 12/02/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
1-2
22. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Συκαμίνου Κυριακή 12/02/17 15:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
0-2
23. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αυλώνα Κυριακή 12/02/17 15:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
1-2
24. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Καπανδριτίου Κυριακή 12/02/17 15:00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.
(Παρατηρητής: ΤΣΑΔΑΡΗΣ .)
0-0

Related posts

Παρελθόν από τον Πρωτέα Παλ. Φώκαιας ο Γιώργος Παπαϊωάννου

Abola Team 3

Τσίκλο, Έλενα και Κοντογιάννη απέκτησε ο Κεραυνός Κερατέας

Abola Team 2

Βούρκωσε ο Σπύρος Λουκάτος για τον αείμνηστο πατέρα του

Abola Team 3