16.7 C
Αθήνα
Οκτώβριος 24, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (18 & 19/2) στην ΕΠΣΑ

Για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ, το ερχόμενο Σαββατοκύριακο (18 & 19/2) θα γίνουν τα εξής ματς, σύμφωνα με το πρόγραμμα που γνωστοποίησε η Ένωση της Αθήνας:

Σάββατο 18/2, ώρα έναρξης 15:00

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος: Ηλιούπολης Β’: Φωστήρας Ηλιούπολης-Θρίαμβος Αθ., Γλυφάδας: ΑΟ Γλυφάδας-Ήφαιστος, ΔΑΚ Αιγάλεω: Αγ. Ελεούσα-Ηράκλειο, Ρουφ: Ρουφ-Μικρασιατικός.

2ος όμιλος: Ν. Ερυθραίας: Πανερυθραϊκός-Καματερό, Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα: Δόξα Βύρωνα-Άρης Πετρ/λης, Χολαργού Α’: Χολαργός-Διάνα Ηλιούπολης, Χαλανδρίου: Χαλάνδρι-Ηλιούπολη.

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος: Νέας Ιωνίας: Νέα Ιωνία-Αγ. Δημήτριος, Βριλησσίων: Βριλήσσια-Ειρήνη Πετρ/λης.

2ος όμιλος: Ακαδημία Πλάτωνος: Αττικός-Ελευθερούπολη, Κ. Χαλανδρίου: ΠΟΨ-Αστέρας Ζωγράφου.

3ος όμιλος: Αγ. Αναργύρων: Ελπίδα Αγ. Αναργύρων-Αρμενική, Παλ. Φαλήρου (Σ. Αγγελόπουλος): Κοψαχείλα-Μελίσσια, Μελισσίων: Τριφυλλιακός-Τερψιθέα, Γουδή: Αγ. Θωμάς-Πετράλωνα.

Γ’ κατηγορία

1ος όμιλος: Περιστερίου (Χωράφας): Ιπποκράτης-Αρίων, Τζιτζιφιών (Παραλίας): Φοίνικας Καλλιθέας-Νέα Σμύρνη, Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Αστέρας Εξαρχείων-ΑΕ Αιγάλεω.

2ος όμιλος: Νήαρ Ήστ: Φωστήρας Καισαριανής-Κηπούπολη.

4ος όμιλος: Υμηττού: Υμμητός-Γκυζιακός, Μετ/σης Λυκόβρυσης: Πατήσια-Εθνικός Αστέρας, Ιλίου: Θύελλα Περιστερίου-Μαρούσι.

Κυριακή 19/2

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος, ώρα έναρξης 15:00: Ηλιούπολης Α’: Χαραυγιακός-Πεύκη, Παλ. Φαλήρου (Σ. Αγγελόπουλος): Δάφνη Παλ. Φαλήρου-Χαϊδάρι, Αργυρούπολης Β’: ΓΣ Αργυρούπολης-Κένταυρος Βριλησσίων, Χαϊδαρίου (Τ. Χαραλαμπίδης): Θρίαμβος Χαϊδαρ.-Παπάγος.

2ος όμιλος, έναρξη 15:00: Τραχώνων Αλίμου Α’: Τράχωνες-Άγιαξ Ταύρου, Αγ. Αναργύρων: Αγ. Ανάργυροι-Αθηναϊκός, Αγ. Παρασκευής: Αγ. Παρασκευή-Σούρμενα, Ηφαίστου: ΑΟ Περιστερίου-Αιγάλεω.

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος: 11:00: Ν. Ιωνίας: Κορωνίδα-Ιάσων, 15:00: Χολαργού Α’: Άρης Χολ.-Ατρόμητος Χαλ., Μελισσίων: Νεοπεντελικός-Παλ. Φάληρο, Ν. Ιωνίας: Αλσούπολη-ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιλίου: Ολυμπιακός Λιοσίων–Άτταλος, Ακαδημία Πλάτωνος: Κολωνός-Απόλλων Χαλ.

2ος όμιλος: 11:00: Πετρούπολης Γ’ (Γρηγορίου): Κεραυνός Πετρ/λης-Παράδεισος, 15:00: Ρουφ: Ένωση Βοτανικού-Ανθούπολη, Γουδή: Ιλίσια 2004-Λυκόβρυση, Περιστερίου (Χωράφας): Φοίνικας Περιστερίου-Αθηναϊδα, Χρυσούπολης: Χρυσούπολη-ΓΣ Καισαριανής, Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα: Βύρων-Άμιλλα Περ.

3ος όμιλος: 11:00: Παλ. Φαλήρου (Σ. Αγγελόπουλος): ΑΟ Ιλίου-Πανθησειακός: 15:00: Αγ. Δημητρίου: Θύελλα Αγ. Δημητρίου-ΠΑΣ Γαλάτσι, Γλυφάδας: Ποσειδώνας Γλυφάδας-Άφοβος, 15:15: Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Αμπελόκηποι-Καλαμάκι.

Γ’ κατηγορία

1ος όμιλος: 10:00: Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Πέρα Κλουμπ-Κεραμεικός, 11:00: ΔΑΚ Αιγάλεω: Θεμιστοκλής-Ταταύλα, 15:00: Αιγάλεω (Ορυζομύλων): Κρόνος Αιγάλεω-Άτλας Κυψέλης.

2ος όμιλος: 11:00: Περιστερίου (Χωράφας): Πράσινα Πουλιά-Πλάτων, Πεύκης: Ελαφρά ταξιαρχία (Αετός Καλλιθέας)-Κηφισιά 2010, Τραχώνων Αλίμου Α’: ΠΑΣ Αθηνών 1966-Ερμής Ειρ. Ηρ., Υμηττού: Προμηθέας-Ιεράπολη, 15:00: ΔΑΚ Αιγάλεω: Ορφέας Αιγάλεω-Λαύρα Αργ/λης.

3ος όμιλος: 10:00: Ηφαίστου: ΑΕ Περιστερίου–ΑΟ Κωφών, 11:00: Χρυσούπολης: Γαλαξίας-Τόλμη Περ., Μετ/σης Λυκόβρυσης: Νέα Ζωή Μετ/σης-ΑΕ Ιλίου, Χαϊδαρίου (Τ. Χαραλαμπίδης): Δάσος Χαϊδαρίου-Χαλκηδονικός, 12:30: Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Ολυμπιακός Κυψέλης-ΑΕ Μεταμόρφωσης, 13:00: Ακαδημία Πλάτωνος: Λαρισαϊκός-Πανιώνιος Καισαριανής, 13:00: Πετρούπολης Γ’ (Γρηγορίου): Αίμος Πετρ/λης-Διαγόρας Αιγάλεω.

4ος όμιλος: 10:30: Ακαδημία Πλάτωνος: Αίας Αθηνών-Αναγέννηση Πετρ/λης, 11:00: Ρουφ: Δάφνη Αθηνών-Κρόνος Αθηνών, 15:00:  Καλαμακίου Αλίμου Β’: Νίκη Αλίμου-Αστέρας Χαϊδαρίου.

ΦΩΤΗΣ ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ

Related posts

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (13/1 και 14/1) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ: Πήρε την πρόκριση στην ματσάρα η ΑΠΕ

Ρένος Γιαμπουράς

Σούρμενα: Δεν ξεπέρασαν τα προβλήματα Σκυριώτης και Γιαννουλάκης

Κωνσταντίνος Ράπτης