18.8 C
Αθήνα
Οκτώβριος 26, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Διαιτητές & παρατηρητές στις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου (18 & 19/2) στην ΕΠΣΑΝΑ

Τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑΝΑ θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

Α Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 18/02/17 15:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
2. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βούλας Σάββατο 18/02/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
 
3. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 18/02/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
4. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 19/02/17 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
 
5. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Βάρης Κυριακή 19/02/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
 
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 19/02/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
7. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 19/02/17 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 
8. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κρυονερίου Κυριακή 19/02/17 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
Κύπελλο
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Ανθούσας Τετάρτη 22/02/17 14:30    
10. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Τετάρτη 22/02/17 14:30    
Β Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 18/02/17 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
12. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βουλιαγμένης Σάββατο 18/02/17 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
 
13. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Σάββατο 18/02/17 15:00 ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
 
14. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Διονύσου Σάββατο 18/02/17 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
15. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 18/02/17 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
16. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Καλυβίων Σάββατο 18/02/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 
17. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΝΟΙΞΗ Γέρακα Κυριακή 19/02/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
18. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Νέων Παλατίων Κυριακή 19/02/17 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
Γ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Καλάμου Σάββατο 18/02/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΒΑΛΛΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
 
20. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Δροσιάς Σάββατο 18/02/17 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
21. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Βούλας Κυριακή 19/02/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
22. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 19/02/17 15:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ)
 
23. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 19/02/17 15:00 ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
24. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Ανθούσας Κυριακή 19/02/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

 

 

Related posts

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΑΝΑ: ΑΟ ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 3-2 | ΦΑΣΕΙΣ ΑΓΩΝΑ 23-11-16 (VIDEO)

Ρένος Γιαμπουράς

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές αλλά και οι υπερπαρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (10 και 11/2) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββάτου (14/4) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3