22 C
Αθήνα
Οκτώβριος 22, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου (18/2) στον Πειραιά

Στις αναμετρήσεις του Σαββάτου (18/2) στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 18/02/17 15:30 ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 1-1
2. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 18/02/17 15:30 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
3. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 18/02/17 15:30 ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 1-4
4. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 18/02/17 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .) 0-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 18/02/17 15:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-6
6. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 18/02/17 15:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-0
7. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 18/02/17 15:30 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 4-0
8. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 18/02/17 15:30 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 0-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 18/02/17 15:30 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ. (Παρατηρητής: ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) 2-3
Γ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 18/02/17 15:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
11. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 18/02/17 15:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 1-1
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 18/02/17 15:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΡΑΠΤΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)

 

Related posts

ΕΠΣΠ: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (12/11) στον Πειραιά

Ρένος Γιαμπουράς

Α. Ο. Ν. Φ. Πειραϊκός: Παρουσίαση των νέων χορηγών (και όχι μόνο), αυτή την Πέμπτη 13/9!

Abola Team 2

Ανανέωσε με Χοτζόγλου, Αγουρίδα, Καλαϊτζή η ΑΕ Νίκαια

Abola Team 3