17.9 C
Αθήνα
Οκτώβριος 28, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (18 & 19/2) στον Πειραιά

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (18 & 19/2) στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 18/02/17 15:30 ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 1-1
2. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 18/02/17 15:30 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 7-0
3. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 18/02/17 15:30 ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 1-4
4. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 18/02/17 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .) 0-0
5. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 19/02/17 13:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 2-4
6. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 19/02/17 15:30 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 1-1
7. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 19/02/17 15:30 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 1-5
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 18/02/17 15:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-6
9. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 18/02/17 15:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-0
10. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 18/02/17 15:30 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 4-0
11. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 18/02/17 15:30 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 0-1
12. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 19/02/17 12:15 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-0
13. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 19/02/17 13:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-0
14. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 19/02/17 15:30 ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-2
15. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 19/02/17 15:30 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 4-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 19/02/17 13:00 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 3-0
17. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 19/02/17 13:00 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΔΟΥΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-0
18. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 19/02/17 13:00 ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 1-1
19. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 19/02/17 15:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 3-0
20. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 19/02/17 15:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 2-2
21. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 19/02/17 15:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ .) 1-0
22. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 19/02/17 15:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 0-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 18/02/17 15:30 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ. (Παρατηρητής: ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) 2-3
24. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 19/02/17 10:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 3-1
25. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 19/02/17 10:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 2-2
26. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 19/02/17 10:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΛΥΤΡΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) 2-1
27. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 19/02/17 11:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 7-0
28. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 19/02/17 13:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 0-2
Γ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 18/02/17 15:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-2
30. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 18/02/17 15:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 1-1
31. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 18/02/17 15:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΡΑΠΤΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 1-0
32. ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 19/02/17 10:30 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΜΑΝΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 1-0
33. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 19/02/17 10:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 4-1
34. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 19/02/17 13:00 ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 3-1
35. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 19/02/17 15:30 ΚΙΚΗΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .) 2-2

 

Related posts

ΕΠΣ Πειραιά: Τα σημερινά (23/3) αποτελέσματα

Nάσος Φακίδης

Βόμβα το Μοσχάτο: Έκλεισε τον γκολτζή Παναγιώτη Δρυμούση, παίρνει τερματοφυλακάρα!

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (4/3) στον Πειραιά

Abola Team 3