16.3 C
Αθήνα
Οκτώβριος 30, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου (18 & 19/2) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου (18 & 19/2) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 18/02/17 15:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-0
2. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βούλας Σάββατο 18/02/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
2-1
3. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 18/02/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
1-1
4. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 19/02/17 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
0-2
5. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Βάρης Κυριακή 19/02/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
1-3
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 19/02/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-3
7. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 19/02/17 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
2-1
8. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κρυονερίου Κυριακή 19/02/17 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
0-2
Β Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 18/02/17 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-1
10. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βουλιαγμένης Σάββατο 18/02/17 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
0-0
11. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Σάββατο 18/02/17 15:00 ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
2-0
12. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Διονύσου Σάββατο 18/02/17 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
3-2
13. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 18/02/17 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
1-0
14. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Καλυβίων Σάββατο 18/02/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
2-0
15. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΝΟΙΞΗ Γέρακα Κυριακή 19/02/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3-0
16. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Νέων Παλατίων Κυριακή 19/02/17 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
0-0
Γ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Καλάμου Σάββατο 18/02/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΒΑΛΛΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
2-1
18. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Δροσιάς Σάββατο 18/02/17 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
2-0
19. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Βούλας Κυριακή 19/02/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-3
20. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 19/02/17 15:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ)
1-2
21. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 19/02/17 15:00 ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
1-0
22. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Ανθούσας Κυριακή 19/02/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3-2

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Η βαθμολογία στην Β’ κατηγορία μετά την 6η αγωνιστική

Ρένος Γιαμπουράς

Ανανέωση της συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Θάνο Πρωτέα Π. Φωκαίας

Abola Team 2

Με σούπερ Ματζεβελάκη, η Τριγλία Back to Back Πρωταθλήτρια ΕΠΣΑΝΑ