17 C
Αθήνα
Οκτώβριος 31, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (18 & 19/2) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (18 & 19/2) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-2
2. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 0-4
3. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 18/02/17 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. 0-3
4. ΡΟΥΦ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 4-2
5. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-0
6. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 19/02/17 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-5
7. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 1-2
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 19/02/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-0
10. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 1-0
11. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-0
12. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-2
13. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η. 1-0
14. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ. 0-0
15. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 1-2
16. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 19/02/17 15:15 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 2-4
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ. 1-0
18. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 2-1
19. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 19/02/17 11:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 2-2
20. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε. 1-2
21. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-4
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 19/02/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-1
23. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 0-0
24. ΒΥΡΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α. 1-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ. 1-1
26. ΠΟΨ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η. 2-1
27. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 19/02/17 11:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 0-4
28. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 0-2
29. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 0-3
30. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-0
31. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 2-0
32. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 19/02/17 15:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΥΓΑΣ Π. 2-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 2-2
34. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/02/17 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 1-1
35. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 1-0
36. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 1-3
37. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 19/02/17 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π. 8-0
38. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 0-1
39. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 0-2
40. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/02/17 15:15 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 2-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 18/02/17 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 5-1
42. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 18/02/17 15:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-2
43. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/02/17 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 2-4
44. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/02/17 10:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΓΑΚΗΣ Α. 2-0
45. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 19/02/17 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-2
46. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 19/02/17 15:00 ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 3-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-4
48. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΛΑΤΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 19/02/17 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-2
49. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 19/02/17 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-3
50. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 19/02/17 11:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 0-1
51. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 19/02/17 11:00 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 4-12
52. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 19/02/17 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α. 0-3
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 19/02/17 10:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 2-1
54. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/02/17 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-0
55. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 19/02/17 11:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 5-1
56. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 19/02/17 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. 0-5
57. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/02/17 12:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΑΚΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 4-4
58. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 19/02/17 13:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 2-1
59. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 19/02/17 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 2-2
61. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-1
62. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-2
63. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 19/02/17 10:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-6
64. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 19/02/17 11:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 3-2
65. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 19/02/17 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-0

 

Related posts

Σπανός στην Αθηναΐδα!

Οι πρώτοι σκόρερ στους μέχρι τώρα αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Οι πρώτοι σκόρερ στα μέχρι τώρα παιχνίδια στα πρωταθλήματα αλλά και το Κύπελλο της ΕΠΣΑ

Abola Team 3