19.9 C
Αθήνα
Οκτώβριος 19, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Διαιτητές και παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (25 & 26/2) στην ΕΠΣΔΑ

Τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (25 & 26/2) στην ΕΠΣΔΑ, θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές και θα δουν οι εξής παρατηρητές:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 25/02/17 15:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΙΠΗ Β., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ )
 
2. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 25/02/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΟΡΕΣΤΗ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ )
 
3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σάββατο 25/02/17 15:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
 
4. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 25/02/17 16:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
5. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 26/02/17 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
6. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 26/02/17 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
 
7. ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 26/02/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΊΑΣ
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 25/02/17 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
 
9. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Σάββατο 25/02/17 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΣΑΡΙΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)
 
10. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 25/02/17 16:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΖΑΧΟΣ Θ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
11. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 26/02/17 11:00 HABILAJ A., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
 
12. ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 26/02/17 15:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Κ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)

 

 

Related posts

Ο Σάκης Βερούτης αντί του Μίχα στον Ακράτητο

Abola Team 3

Η επείγουσα ανακοίνωση της ΕΠΣΔΑ για την Β’ κατηγορία

Abola Team 3

«Σαρωτικός» Πυρρίχιος

Nάσος Φακίδης