20.5 C
Αθήνα
Οκτώβριος 31, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές, οι βοηθοί και οι παρατηρητές στα ματς (25 & 26/2) στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα ματς του Σαββατοκύριακου (25 & 26/2) θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές και βοηθοί και θα δουν οι εξής παρατηρητές:

 

Α Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 25/02/17 15:00 ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
2. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ανθούσας Σάββατο 25/02/17 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΜΑΡΚΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 25/02/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
4. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 25/02/17 15:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
5. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Γλυκών Νερών Κυριακή 26/02/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
 
6. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Κυριακή 26/02/17 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κερατέας Κυριακή 26/02/17 15:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΔΑΒΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
 
8. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Μαραθώνα Κυριακή 26/02/17 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
 
Β Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 25/02/17 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
 
10. ΑΝΟΙΞΗ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Άνοιξης Σάββατο 25/02/17 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
11. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 25/02/17 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΡΟΔΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
12. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κουβαρά Σάββατο 25/02/17 15:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
13. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 25/02/17 15:45 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
14. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αναβύσσου Κυριακή 26/02/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
 
15. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 26/02/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
 
16. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αφιδνών Κυριακή 26/02/17 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΤΡΙΜΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)

 

 

Related posts

Ο Θανάσης Σαβούρδος νέος τεχνικός στην Σταμάτα

Abola Team 2

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (9-10/2)

Nάσος Φακίδης

Το πειθαρχικό της ΕΠΣΑΝΑ!

Abola Team