17.1 C
Αθήνα
Οκτώβριος 22, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Διαιτητές και παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (4 & 5/3) στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα ματς του Σαββατοκύριακου (4 & 5/3) στην ΕΠΣΑΝΑ θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές και θα δουν οι εξής παρατηρητές:

Α Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΚ Παλλήνης Σάββατο 04/03/17 15:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
2. ΜΑΡΚΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Μαρκόπουλου Σάββατο 04/03/17 15:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
3. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βούλας Σάββατο 04/03/17 15:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
 
4. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 05/03/17 15:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
5. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Βάρης Κυριακή 05/03/17 15:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
 
6. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 05/03/17 15:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 05/03/17 15:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 
8. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Κρυονερίου Κυριακή 05/03/17 15:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
9. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Τετάρτη 08/03/17 15:30    
10. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Γλυκών Νερών Τετάρτη 08/03/17 15:30    
11. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Τετάρτη 08/03/17 15:30    
12. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Μαραθώνα Τετάρτη 08/03/17 15:30    
13. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Τετάρτη 08/03/17 15:30    
14. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Βούλας Τετάρτη 08/03/17 15:30    
Β Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 04/03/17 15:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
16. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Σταμάτας Σάββατο 04/03/17 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
17. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 04/03/17 15:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
 
18. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 04/03/17 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
19. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Διονύσου Σάββατο 04/03/17 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
20. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Καλυβίων Σάββατο 04/03/17 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
21. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Γέρακα Κυριακή 05/03/17 15:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 
22. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 05/03/17 15:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
Γ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γέρακα Σάββατο 04/03/17 15:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΣΜΥΡΝΗ Α.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
 
24. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Γραμματικού Κυριακή 05/03/17 15:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
 
25. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 05/03/17 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΤΣΑΔΑΡΗΣ .)
 
26. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 05/03/17 15:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
 
27. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Καπανδριτίου Κυριακή 05/03/17 15:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)
 
28. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Συκαμίνου Κυριακή 05/03/17 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΓΚΩΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)

 

 

Related posts

Η Δόξα Αγ. Άννας 2-0 τον Φοίβο Βάρης στην Γ’ ΕΠΣΑΝΑ, η Ατλαντίδα πέρασε στα ημιτελικά στους Παίδες

Abola Team 3

ΕΠΣΑΝΑ; Το πρόγραμμα του Σαββάτου (9/3) των εξ αναβολής αγώνων

Nάσος Φακίδης

Τα σημερινά (16/11/19) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Newsroom