18.3 C
Αθήνα
Οκτώβριος 29, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (4 & 5/3) στην ΕΠΣΑ

Τα ματς του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΥΚΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ.  
2. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 04/03/17 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.  
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.  
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΡΟΥΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.  
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.  
6. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΟΝΤΟΣ Κ.  
7. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 05/03/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
8. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  
10. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.  
11. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.  
12. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 05/03/17 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
13. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 05/03/17 15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.  
14. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Κυριακή 05/03/17 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.  
15. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.  
16. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.  
18. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 04/03/17 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
19. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
20. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/03/17 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.  
21. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 05/03/17 11:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
22. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 05/03/17 11:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.  
23. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.  
24. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε.  
26. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.  
27. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.  
28. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/03/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
29. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.  
30. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.  
31. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΟΨ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.  
32. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.  
34. ΑΦΟΒΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
35. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.  
36. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
37. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.  
38. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.  
39. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
40. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 05/03/17 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/03/17 10:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.  
42. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 05/03/17 10:00 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
43. ΑΡΙΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.  
44. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.  
45. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 05/03/17 11:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
46. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 05/03/17 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.  
48. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 04/03/17 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.  
49. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.  
50. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
51. ΠΛΑΤΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.  
52. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 04/03/17 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.  
54. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
55. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 05/03/17 09:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
56. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.  
57. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
58. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
59. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/03/17 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
61. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 04/03/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.  
62. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 05/03/17 11:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π.  
63. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/03/17 12:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
64. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.  
65. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/03/17 15:15 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΔΗΜΑΣ Ν.

Related posts

Βλάχος (Απόλλων Χαλανδρίου):”Παράσημο η ισοπαλία”(vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

Οι πρώτοι σκόρερ στα μέχρι τώρα ματς της ΕΠΣΑ σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορίας

Abola Team 3

«Καρδιοχτύπησαν» τα Πετράλωνα για την πρόκριση!

Abola Newsroom