Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (4/3) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στους αγώνες του Σαββάτου (4/3) στην ΕΠΣΑΝΑ, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

 

Α Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΚ Παλλήνης Σάββατο 04/03/17 15:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-2
2. ΜΑΡΚΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Μαρκόπουλου Σάββατο 04/03/17 15:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
2-0
3. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βούλας Σάββατο 04/03/17 15:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
1-1
Β Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 04/03/17 15:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
3-0
5. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Σταμάτας Σάββατο 04/03/17 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
1-3
6. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 04/03/17 15:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
2-0
7. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 04/03/17 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
3-0
8. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Διονύσου Σάββατο 04/03/17 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
2-0
9. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Καλυβίων Σάββατο 04/03/17 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
5-0
Γ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γέρακα Σάββατο 04/03/17 15:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΣΜΥΡΝΗ Α.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
2-5

Related posts

Εκστασιαμένος ο Κ. Κοντούλας από την επιτυχία της Μικτής Παίδων της ΕΠΣΑΝΑ επί της ΕΠΣΔΑ στη Νέα Πέραμο-Η SELFIE της νίκης των Παίδων

Abola Team 3

Το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής (25/3) για τα ματς της Β’ κατηγορίας της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ 1-1 : Τα στιγμιότυπα

admin