16.1 C
Αθήνα
Οκτώβριος 28, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (4 & 5/3) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου (4 & 5/3) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΚ Παλλήνης Σάββατο 04/03/17 15:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-2
2. ΜΑΡΚΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Μαρκόπουλου Σάββατο 04/03/17 15:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
2-0
3. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βούλας Σάββατο 04/03/17 15:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
1-1
4. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 05/03/17 15:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-0
5. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Βάρης Κυριακή 05/03/17 15:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
1-2
6. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 05/03/17 15:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-1
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 05/03/17 15:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
2-2
8. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Κρυονερίου Κυριακή 05/03/17 15:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
1-2
Β Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 04/03/17 15:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
3-0
10. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Σταμάτας Σάββατο 04/03/17 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
1-3
11. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 04/03/17 15:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
2-0
12. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 04/03/17 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
3-0
13. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Διονύσου Σάββατο 04/03/17 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
2-0
14. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Καλυβίων Σάββατο 04/03/17 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
5-0
15. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Γέρακα Κυριακή 05/03/17 15:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
4-1
16. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 05/03/17 15:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-1
Γ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γέρακα Σάββατο 04/03/17 15:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΣΜΥΡΝΗ Α.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
2-5
18. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Γραμματικού Κυριακή 05/03/17 15:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
3-3
19. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 05/03/17 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΤΣΑΔΑΡΗΣ .)
1-0
20. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 05/03/17 15:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
1-1
21. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Καπανδριτίου Κυριακή 05/03/17 15:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)
2-1
22. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Συκαμίνου Κυριακή 05/03/17 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΓΚΩΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
0-0

 

Related posts

Συλληπητήρια από την ΕΠΣΑΝΑ και ενός λεπτού σιγή στους αγώνες του Σαββατοκύριακου για τον 17χρονο Γ. Πρίντεζη

Abola Team 3

Τα συλλυπητήρια του ΑΟ Άρτεμις στον Νίκο Κατσιγιάννη

Ρένος Γιαμπουράς

Έρχεται κοινή συνέντευξη Τύπου Παπαμακάριου – Χρυσάφη