16.9 C
Αθήνα
Οκτώβριος 26, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (4 & 5/3) στον Πειραιά

Στις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου (4 & 5/3) στον Πειραιά, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 04/03/17 16:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 3-3
2. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 04/03/17 16:00 ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-1
3. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 05/03/17 13:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-3
4. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 05/03/17 16:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 2-0
5. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 05/03/17 16:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΑΡΦΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 0-1
6. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 05/03/17 16:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ) 2-3
7. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 05/03/17 16:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 1-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 04/03/17 16:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 2-0
9. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 04/03/17 16:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 0-3
10. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 04/03/17 16:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 2-1
11. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 04/03/17 16:00 ΜΗΤΣΗ Ε., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 4-0
12. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-0
13. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 05/03/17 12:15 ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΡΙΖΟΣ Ε., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) 0-4
14. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 05/03/17 13:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 4-3
15. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 05/03/17 15:15 ΜΗΤΣΗ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 7-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 04/03/17 16:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 0-0
17. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 0-1
18. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 0-6
19. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 05/03/17 12:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) Διακόπηκε
20. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 05/03/17 13:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 1-4
21. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 05/03/17 16:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 0-2
22. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 05/03/17 16:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 0-3
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 04/03/17 16:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) 1-3
24. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 05/03/17 13:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΜΑΡΤΣΕΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 1-1
25. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 05/03/17 13:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)  
26. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 05/03/17 16:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 0-2
27. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 05/03/17 16:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 2-1
28. ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 05/03/17 16:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ .) 2-1
Γ Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 04/03/17 16:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ) 5-0
30. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 04/03/17 16:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-2
31. ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΚΙΚΗΣ Α., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΜΑΝΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .) 5-1
32. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 05/03/17 12:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 3-0
33. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 05/03/17 13:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ. (Παρατηρητής: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .) 0-1
34. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 05/03/17 13:30 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-1
35. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 05/03/17 16:00 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 1-0

 

Related posts

Η ΕΠΣ Πειραιά για την αιμοδοσία, την λαχειοφόρο αγορά, τις ποινές παικτών και τις κλήσεις σε απολογία

Abola Team 3

ΕΠΣΠ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στον Πειραιά

Ρένος Γιαμπουράς

Οι πρώτοι σκόρερ στους μέχρι στιγμής αγώνες στα πρωταθλήματα του Πειραιά

Abola Team 3