17.9 C
Αθήνα
Οκτώβριος 28, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (11 & 12/3) στην ΕΠΣΔΑ

Τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (11 & 12/3) στην ΕΠΣΔΑ θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΒΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
 
3. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
 
4. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )
 
5. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
 
6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 12/03/17 16:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
 
7. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 12/03/17 16:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΊΑΣ
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
 
9. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )
 
10. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 12/03/17 11:00 HABILAJ A., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
 
11. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 12/03/17 16:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
12. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 12/03/17 16:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)

 

 

Related posts

Τα αποτελέσματα στις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου (3 και 4/3) στην ΕΠΣΔΑ

admin

«Αυλαία» με νίκη για Βύζα και υποβιβασμό για Κριό

Nάσος Φακίδης

Πήρε το «τρίποντο» η Μικρασιατική

Nάσος Φακίδης