15.8 C
Αθήνα
Οκτώβριος 23, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στην Αθήνα

 

Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στην Αθήνα

 

Σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

 
 

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΕΥΚΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 1-2
2. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. Αναβλήθηκε
3. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 3-0
4. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 11/03/17 15:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-3
5. ΡΟΥΦ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 3-3

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ. Αναβλήθηκε
7. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-1
8. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ. 1-0
9. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 2-3

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 0-4
11. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ. Αναβλήθηκε

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. Αναβλήθηκε
13. ΠΟΨ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 3-3
14. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 0-0

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 0-2
16. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 2-4
17. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 3-0

 

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 11/03/17 15:15 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 0-2

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 3-0
20. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΓΑΚΗΣ Α. 0-0

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 11/03/17 15:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α. 2-4

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 2-3

Related posts

Φιλίππου (Κηπούπολη): “Είχαμε τον έλεγχο” (vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

Πέρασε την πόρτα του χειρουργείου ο Σπυριδάκης

Abola Team

Φύτρος: «Ακραίες οι αντιδράσεις του ΓΣ Αργυρούπολης»

Κωνσταντίνος Ράπτης