15.4 C
Αθήνα
Οκτώβριος 23, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στον Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 1-1
2. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ) 4-0

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΜΠΗΤΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ) 2-1
4. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-2

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΔΟΥΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 6-0
6. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΡΙΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
7. ΘΗΣΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 11/03/17 16:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) 1-3
8. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 0-0

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 11/03/17 16:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ .) 1-2
10. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) 2-4

 

Γ Κατηγορία
(22η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) Αναβλήθηκε

 

Related posts

ΕΠΣ Πειραιά: Σωματεία και Φυσικά Πρόσωπα που θα τιμηθούν στην Ετήσια Εορταστική Εκδήλωση

Nάσος Φακίδης

Οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (8 & 9/4) στον Πειραιά

Abola Team 3

«Μπαμ» με Σκορδίλη η ΑΕ Μοσχάτου!

Kώστας Παλαιολόγος