17.9 C
Αθήνα
Οκτώβριος 28, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (11 & 12/3) στον Πειραιά

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (11 & 12/3) στον Πειραιά, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα: 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 1-1
2. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ) 4-0
3. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 12/03/17 13:30 ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 3-0
4. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 12/03/17 16:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 1-3
5. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 12/03/17 16:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 0-1
6. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 12/03/17 16:00 ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-1
7. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 12/03/17 16:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 0-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΜΠΗΤΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ) 2-1
9. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-2
10. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 12/03/17 12:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 0-2
11. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 12/03/17 13:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 1-1
12. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 12/03/17 13:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-0
13. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 12/03/17 16:00 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ) 1-0
14. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 12/03/17 16:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 3-0
15. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 12/03/17 16:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-3
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΔΟΥΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 6-0
17. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΡΙΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) Αναβλήθηκε
18. ΘΗΣΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 11/03/17 16:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) 1-3
19. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 0-0
20. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 12/03/17 11:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 1-2
21. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 12/03/17 16:00 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΣΕΡΕΠΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .) 3-1
22. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 12/03/17 16:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 11/03/17 16:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ .) 1-2
24. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) 2-4
25. ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 12/03/17 11:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 0-3
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 12/03/17 11:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΙΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 2-2
27. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 12/03/17 13:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 2-0
28. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 12/03/17 16:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 0-0
Γ Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) Αναβλήθηκε
30. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 12/03/17 11:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .) 2-0
31. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 12/03/17 11:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 1-2
32. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 12/03/17 11:00 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 0-0
33. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 12/03/17 12:00 ΜΑΡΤΣΕΛΟΣ .., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΔΟΥΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 2-1
34. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 12/03/17 13:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .) 0-5
35. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 12/03/17 16:00 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 2-0

Related posts

Αποτελέσματα Κυπέλλου Πειραιά

Abola Team

Τον Θοδωρή Κτενά ανακοίνωσε ο Καραβάς

Abola Team 2

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ: Το σημερινό (20/3) αποτέλεσμα

Nάσος Φακίδης