21.9 C
Athens
Οκτώβριος 20, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (18/3 & 19/3) και της Τετάρτης (22/3) στην ΕΠΣΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (18/3 & 19/3) όπως και της Τετάρτης 22/3 στην ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Σάββατο 18/3, ώρα έναρξης 15:30

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος: Πεύκης: Πεύκη-ΓΣ Αργυρούπολης, Χαϊδαρίου (Τ. Χαραλαμπίδης): Χαϊδάρι-ΑΟ Γλυφάδας, Ηφαίστου: Ήφαιστος-Ρουφ, Ηρακλείου: ΑΕ Ηράκλειο-Μικρασιατικός.  

2ος όμιλος: Καματερού: Καματερό-Χολαργός, Ηλιούπολης Β’: Διάνα Ηλιούπολης-Αγ. Παρασκευή.

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος: Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Αθηναϊδα-Κεραυνός Πετρ/λης, Μεταμόρφωσης Λυκόβρυσης: Λυκόβρυση-Νέα Ιωνία, Πετρούπολης Γ’ (Γρηγορίου): Ειρήνη Πετρ/λης-Ένωση Βοτανικού, Μελισσίων: Παράδεισος-Άμιλλα Περιστερίου.

2ος όμιλος: Πάλ. Φαλήρου (Σ. Αγγελόπουλος): Παλ. Φάληρο-Αττικός, Χαλανδρίου: Ατρόμητος Χαλανδρίου-Ιάσων, Κ. Χαλανδρίου: Απόλλων Χαλανδρίου-Ελευθερούπολη, Αργυρούπολης Α’: ΑΟΝ Αργυρούπολης-Άρης Χολαργού, Αγ. Αναργύρων: ΑΟΝΦ Άτταλος-Νεοπεντελικός, Νέας Ιωνίας: Αλσούπολη-Κορωνίδα.

3ος όμιλος: Καλαμακίου Αλίμου Β’: Καλαμάκι-Αρμενική, Ακαδημία Πλάτωνος: Άφοβος-Κοψαχείλα, Ρουφ: Πανθησειακός-Τριφυλλιακός, Ιλίου: ΑΟ Ιλίου-Θύελλα Αγ. Δημητρίου, Γλυφάδας: Ποσειδώνας Γλυφάδας-Αγ. Θωμάς.

Γ’ κατηγορία

1ος όμιλος: ΔΑΚ Αιγάλεω: ΑΕ Αιγάλεω-Κεραμεικός.

2ος όμιλος:Ζηρίνειου: Κηφισιά 2010-Προμηθέας.

3ος όμιλος: Περιστερίου (Χωράφας): ΑΕ Περιστερίου-Νέα Ζωή Μετ/σης.

4ος όμιλος: Υμηττού: Υμηττός-Πατήσια, Καισαριανής (Μ. Κρητικόπουλος): Εθνικός Αστέρας-Αίας Αθηνών.

Κυριακή 19/3

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος: 12:30: Υμηττού: Θρίαμβος Αθ.-Αγ. Ελεούσα, 15:30: Παλ. Φάληρο (Σ. Αγγελόπουλος): Δάφνη Παλ. Φαλήρου-Φωστήρας Ηλιούπολης, Βριλησσίων: Κένταυρος Βριλησσίων-Θρίαμβος Χαϊδαρίου, Χολαργού Β’: Παπάγος-Χαραυγιακός.

2ος όμιλος: 11:00: Ελληνικού: Σούρμενα-Πανερυθραϊκός, 15:30: Ταύρου Β’ (Χ. Παυλίδης): Άγιαξ Ταύρου-Χαλάνδρι, Πετρούπολης Β’ (Αλκυών): Άρης Πετρ/λης-ΑΟ Περιστερίου, Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα: Δόξα Βύρωνα-Τράχωνες, Αιγάλεω (Στ. Μαυροθαλασσίτης): Αιγάλεω-Αγ. Ανάργυροι, Ηλιούπολης Α’: Ηλιούπολη-Αθηναϊκός.

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος: 15:30: Αγ. Δημητρίου: Αγ. Δημήτριος-Ανθούπολη, Χρυσούπολης: Χρυσούπολη-Ιλίσια 2004, Περιστερίου (Χωράφας): Φοίνικας Περιστερίου-Βύρων.

2ος όμιλος: 15:30: Γουδή: Αστέρας Ζωγράφου-Κολωνός, Ιλίου: Ολυμπιακός Λιοσίων-ΠΟΨ.

3ος όμιλος: 11:00: Νέας Ιωνίας-ΠΑΣ Γαλάτσι-Αμπελόκηποι, 15:30: Τερψιθέας: Τερψιθέα-Ελπίδα Αγ. Αναργύρων, Μελισσίων: Μελίσσια-Πετράλωνα.

Γ’ κατηγορία

1ος όμιλος: 09:30: Ηφαίστου: Ιπποκράτης-Θεμιστοκλής, Υμηττού: Αρίων-Φοίνικας Καλλιθέας, 10:30: Καλαμακίου Αλίμου Α’: Νέα Σμύρνη-Ηρακλής Περιστερίου, 11:00: Παλ. Φαλήρου (Σ. Αγγελόπουλος): : Ταταύλα-Πέρα Κλουμπ, 15:15: Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Άτλας Κυψέλης-Αστέρας Εξαρχείων.

2ος όμιλος: 11:00: Περιστερίου (Χωράφας): Πράσινα Πουλιά-Ελαφρά Ταξιαρχία (Αετός Καλλιθέας): 15:30: Ακαδημία Πλάτωνος: Πλάτων-Αίας Αθηνών 1966, Αργυρούπολης Β’: Λαύρα Αργυρούπολης-Ιεράπολη, Ηρακλείου: Ερμής Ειρ. Ηρακλείου-Λέοντες. 

3ος όμιλος: 11:00: Ακαδημία Πλάτωνος: ΑΟ Κωφών-Δάσος Χαϊδαρίου, ΔΑΚ Αιγάλεω: ΑΕ Μεταμόρφωσης-Πανιώνιος Καισ/νής, Αγ. Αναργύρων: Χαλκηδονικός-Τόλμη Περιστερίου, Ιλίου: ΑΕ Ιλίου-Λαρισαϊκός, , 15:30: Πετρούπολης Γ’ (Γρηγορίου): Αίμος Πετρ/λης-Γαλαξίας, , ΔΑΚ Αιγάλεω: Διαγόρας Αιγάλεω-Ολυμπιακός Κυψέλης.

4ος όμιλος: 10:00: Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Γκυζιακός-Νίκη Αλίμου, 11:00: Χαϊδαρίου (Τ. Χαραλαμπίδης): Αστέρας Χαϊδαρίου-Απόλλων Περιστερίου, 12:30: Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Κρόνος Αθηνών-Θύελλα Περιστερίου, 15:30: Πεύκης: Μαρούσι-Αναγέννηση Πετρ/λης.

Τετάρτη 22/3, ώρα έναρξης 15:30

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος: Ηλιούπολης Β’: Φωστήρας Ηλιούπολης-Χαϊδάρι.

2ος όμιλος: Χολαργού Α: Χολαργός-Άγιαξ Ταύρου.

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος: Βριλησσίων: Βριλήσσια-Αθηναϊδα.

2ος όμιλος: Ακαδημία Πλάτωνος: Αττικός-Ατρόμητος Χαλανδρίου.

ΦΩΤΗΣ ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ

Related posts

Η επισήμανση της ΕΠΣΑ για την συμμετοχή των σωματείων της σε τουρνουά

Abola Team 3

Αυτά είναι τα ζευγάρια στο Κύπελλο ΕΠΣΑ!

Ρένος Γιαμπουράς

Ο Φοίνικας Περιστερίου 2-1 στο Κύπελλο το Παγκράτι

Abola Team 2