13.9 C
Αθήνα
Νοέμβριος 24, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Διαιτητές στα ματς της ΕΠΣΑΝΑ και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Τα ματς της Κυριακής (19/3) στην ΕΠΣΑΝΑ θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

Α Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 19/03/17 15:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
2. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 19/03/17 15:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 19/03/17 15:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 
4. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 19/03/17 15:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
5. ΜΑΡΚΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 19/03/17 15:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
6. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κρυονερίου Κυριακή 19/03/17 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
7. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Τετάρτη 22/03/17 15:30    
Κύπελλο
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ) Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 18/03/17 17:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
Β Κατηγορία
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 18/03/17 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ .., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
 
10. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 18/03/17 15:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
 
11. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Γέρακα Κυριακή 19/03/17 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
 
12. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Σταμάτας Κυριακή 19/03/17 15:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
 
13. ΑΝΟΙΞΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Άνοιξης Κυριακή 19/03/17 15:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
14. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Βουλιαγμένης Κυριακή 19/03/17 15:30 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
 
15. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Διονύσου Κυριακή 19/03/17 15:30 ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΝΙΚΑΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
16. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Καλυβίων Κυριακή 19/03/17 15:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 
Γ Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Γέρακα Σάββατο 18/03/17 15:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
 
18. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Βούλας Κυριακή 19/03/17 15:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
19. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Γραμματικού Κυριακή 19/03/17 15:30 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
 
20. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 19/03/17 15:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
21. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 19/03/17 15:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
22. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 19/03/17 15:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΣΤΑΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Πέμπτη 16/03/2017 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές :

 

Διάφορες προτάσεις εισηγήσεις PRO-JUNIOR:

Ο αγώνας μεταξύ των ομάδων projunior ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ  12-03/2017 δεν διεξήχθη διότι

η ομάδα του ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΥ δεν συμπλήρωσε τον απαιτούμενο αριθμό ποδοσφαιριστών.

Κατόπιν τούτου  η  ομάδα του  ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΥ  μηδενίζεται   με τέρματα 3-0 και χρηματική ποινή 50€ άρθρο 6 παρ 6 προκ.

 

Related posts

Η Δόξα Αγ. Άννας προαναγγέλλει το μπαράζ με τον Αμφιάραο

Abola Team 3

Ο Αήττητος 2-0 τη Μάχη Μαραθώνα, διπλό η Μαρκό, νίκη το Κορωπί, ισοπαλία για Κρυονέρι και Κερατέα

Abola Team 3

Πρόεδρος Ερασ. Αχαρναϊκού: Τρώγονται στη «Νέα Δυναμική» ποιος θα είναι επικεφαλής!

Ρένος Γιαμπουράς