11.8 C
Αθήνα
Νοέμβριος 23, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (18/3) στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (18/3) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

 

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΥΚΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 1-0
2. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 18/03/17 15:30 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 4-0
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 4-1
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 1-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 4-0
6. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 2-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/03/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-0
8. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 2-2
9. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 18/03/17 15:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 4-3
10. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 2-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/03/17 15:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-0
12. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 3-2
13. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 2-2
14. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-2
15. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-2
16. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 4-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 2-0
18. ΑΦΟΒΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 1-1
19. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ. 2-0
20. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-1
21. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 1-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 18/03/17 15:30 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 3-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε. 5-0
24. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 6-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 18/03/17 15:30 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΑΚΗΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π. 0-4
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 0-1
27. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/03/17 15:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 9-0

Related posts

Η Ηλιούπολη 1-0 την Θύελλα Αγ. Δημητρίου στο Κύπελλο

Abola Team 3

ΕΠΣΑ: Τα σημερινά (6/1) αποτελέσματα του Κυπέλλου της 6ης φάσης

Nάσος Φακίδης

Ντέρμπι σε Νέα Ιωνία, Ίλιον και Ηλιούπολη

Abola Team