12.3 C
Αθήνα
Νοέμβριος 25, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (18 & 19/3) στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (18 & 19/3) και στις τρεις κατηγορίες της ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΥΚΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 1-0
2. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 18/03/17 15:30 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 4-0
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 4-1
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 1-1
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 19/03/17 12:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 3-0
6. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 19/03/17 15:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 1-1
7. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 1-1
8. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 4-0
10. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 2-2
11. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 19/03/17 11:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 1-0
12. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 19/03/17 15:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-0
13. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 19/03/17 15:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 4-1
14. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ. 0-0
15. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Κυριακή 19/03/17 15:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 4-0
16. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ. 0-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/03/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-0
18. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 2-2
19. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 18/03/17 15:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 4-3
20. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 2-0
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 19/03/17 11:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 3-0
22. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε. 2-0
23. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 3-1
24. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 19/03/17 15:30 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 0-4
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/03/17 15:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-0
26. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 3-2
27. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 2-2
28. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-2
29. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-2
30. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 4-0
31. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 1-2
32. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΟΨ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 0-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 2-0
34. ΑΦΟΒΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 1-1
35. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ. 2-0
36. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-1
37. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 1-0
38. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 19/03/17 11:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΙΣΣΑ Α. 3-4
39. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΧΙΟΝΗΣ Α. 0-1
40. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 18/03/17 15:30 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 3-0
42. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 19/03/17 09:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΑΚΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 3-7
43. ΑΡΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 19/03/17 09:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 2-2
44. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 19/03/17 10:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 1-1
45. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 19/03/17 11:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-3
46. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/03/17 15:15 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-3
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε. 5-0
48. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 6-0
49. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 19/03/17 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-2
50. ΠΛΑΤΩΝ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 2-0
51. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ. 2-3
52. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. 2-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 18/03/17 15:30 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΑΚΗΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π. 0-4
54. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 19/03/17 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 0-4
55. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 19/03/17 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 2-2
56. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 19/03/17 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 4-0
57. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 19/03/17 11:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 1-3
58. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 19/03/17 15:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 3-0
59. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 19/03/17 15:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-3
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 18/03/17 15:30 ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 0-1
61. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/03/17 15:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 9-0
62. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/03/17 10:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 4-4
63. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 19/03/17 11:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΔΗΜΑΣ Ν., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε. 0-0
64. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/03/17 12:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-2
65. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 19/03/17 15:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 2-0

 

Related posts

Η ΕΠΣΑ πήρε πρόσθετα μέτρα για τον κορονοϊό

Abola Team

Ψάχνει το επόμενο βήμα ο Μάκης Ραφαηλίδης

Κωνσταντίνος Ράπτης

Ακάθεκτος ο ΓΣ Καισαριανής!

Κωνσταντίνος Ράπτης