Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (18 & 19/3) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (18 & 19/3) στην ΕΠΣΑΝΑ, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

 

Α Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Ανθούσας Τετάρτη 15/03/17 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
1-0
2. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Αγίας Άννας Τετάρτη 15/03/17 15:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-1
3. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 19/03/17 15:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
2-2
4. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 19/03/17 15:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3-1
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 19/03/17 15:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
2-1
6. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 19/03/17 15:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-0
7. ΜΑΡΚΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 19/03/17 15:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
1-0
8. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κρυονερίου Κυριακή 19/03/17 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
0-6
Κύπελλο
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ) Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 18/03/17 17:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-1 (πεν: 4-3)
Β Κατηγορία
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 18/03/17 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ .., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
4-3
11. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 18/03/17 15:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
2-0
12. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Γέρακα Κυριακή 19/03/17 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
0-2
13. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Σταμάτας Κυριακή 19/03/17 15:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
1-2
14. ΑΝΟΙΞΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Άνοιξης Κυριακή 19/03/17 15:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
3-1
15. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Βουλιαγμένης Κυριακή 19/03/17 15:30 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
2-0
16. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Διονύσου Κυριακή 19/03/17 15:30 ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΝΙΚΑΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
1-1
17. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Καλυβίων Κυριακή 19/03/17 15:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
1-0
Γ Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Γέρακα Σάββατο 18/03/17 15:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
0-3
19. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Βούλας Κυριακή 19/03/17 15:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3-1
20. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Γραμματικού Κυριακή 19/03/17 15:30 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
0-0
21. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 19/03/17 15:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
1-0
22. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 19/03/17 15:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-1
23. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 19/03/17 15:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΣΤΑΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2-0

Related posts

Αποκλειστικό: Ο Θοδωρής Μακρόπουλος “έκλεισε” στον Παμπαιανικό!

Ρένος Γιαμπουράς

Ανακοινώσεις των Επιτροπών Υποδομών για το Κύπελλο Παίδων και τους αγώνες της Β’ φάσης των Νέων αλλά και της Διαιτησίας της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Τα σημερινά (9/11/19) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Newsroom