11.3 C
Αθήνα
Νοέμβριος 25, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (25 & 26/3) στην ΕΠΣΑ

Αγώνες για τα πρωταθλήματα της Α’ και Β’ κατηγορίας θα γίνουν το Σαββατοκύριακο (25 & 26/) στην ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα:

Σάββατο 25/3, ώρα έναρξης 15:30

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος: Ρουφ: Ροουφ-Θρίαμβος Αθηνών, Γλυφάδας: ΑΟ Γλυφάδας-Δάφνη Παλ. Φαλήρου.

2ος όμιλος:

Ηφαίστου: ΑΟ Περιστερίου-Δόξα Βύρωνα.

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος: Χρυσούπολης: Άμιλλα Περιστερίου-Ειρήνη Πετρ/λης.

2ος: Ακαδημία Πλάτωνος: Αττικός-Αστέρας Ζωγράφου, Ιλίου: Ιάσωνας-Παλ. Φάληρο, Νέας Ιωνίας: Ελευθερούπολη-Ατρόμητος Χαλ., Κ. Χαλανδρίου: ΠΟΨ-Αλσούπολη.

3ος όμιλος: Αγ. Αναργύρων: Ελπίδα Αγ. Αναργύρων-ΠΑΣ Γαλάτσι, Παλ. Φαλήρου (Σ. Αγγελόπουλος): Κοψαχείλα-Πανθησειακός, Μελισσίων: Τριφυλλιακός-ΑΟ Ιλίου, Γουδή: Αγ. Θωμάς-Καλαμάκι.

Κυριακή 26/3,

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος: 11:30: Ταύρου Β’ (Χ.Παυλίδης): Αγ. Ελεούσα-Πεύκη, 16:30: Αργυρούπολης Β’: ΓΣ Αργυρούπολης-Χαϊδάρι, Ηλιούπολης Β’: Φωστήρας Ηλιούπολης-Χαραυγιακός, Χαϊδαρίου (Τ.Χαραλαμπίδης): Θρίαμβος Χαϊδαρίου-Ήφαιστος, Καισαριανής (Μ.Κρητικόπουλος): Μικρασιατικός-Κένταυρος Βριλησσίων, Ηρακλείου: ΑΕ Ηράκλειο-Παπάγος.

2ος όμιλος: 16:30: Αγ. Αναργύρων: Αγ. Ανάργυροι-Άγιαξ Ταύρου, Χαλανδρίου: Χαλάνδρι-Καματερό, Χολαργού Α’: Χολαργός-Άρης Πετρ/λης, Τραχώνων Αλίμου Α’: Τράχωνες-Πανερυθραϊκός, Αγ. Παρασκευής: Αγ. Παρασκευή-Αιγάλεω, Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα: Αθηναϊκός-Διάνα Ηλιούπολης, Ηλιούπολης Α’: Ηλιούπολη-Σούρμενα.

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος: 11:00: Πετρούπολης Γ’ (Γρηγορίου): Κεραυνός Πετρ/λης-ΓΣ Καισαριανής, 12:00: Ρουφ: Ένωση Βοτανικού-Αθηναϊδα, 16:30: Νέας Ιωνίας: Νέα Ιωνία-Αθηναϊδα, Περιστερίου (Χωράφας): Ανθούπολη-Παράδεισος, Βριλησσίων: Βριλήσσια-Χρυσούπολη, Γουδή: Ιλίσια 2004-Φοίνικας Περιστερίου.

2ος όμιλος: 11:00: Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Κορωνίδα-Απόλλων Χαλ., 16:30: Ακαδημία Πλάτωνος: Κολωνός-ΑΟΝ Αργυρούπολης, Χολαργού Β’: Άρης Χολαργού-Άτταλος, Μελισσίων: Νεοπεντελικός-Ολυμπιακός Λιοσίων.

3ος όμιλος: 16:30: Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Αμπελόκηποι-Άφοβος, Ρουφ: Πετράλωνα-Τερψιθέα, Ελληνικού: Αρμενική-Μελίσσια, Αγ. Δημητρίου: Θύελλα Αγ. Δημητρίου-Ποσειδώνας Γλυφάδας.

ΦΩΤΗΣ ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ

Related posts

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Π.Ε.Π.Π.: Δηλώσεις Πρόκου (vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

Γιάννης Κορωνιός: “Δική μου επιλογή να αποχωρήσω από την ΑΕ Ιλίου”

Τάσος Ζαφειρίου

Πήρε την ελευθέρας ο Κοκαβέσης από την Πεύκη

Abola Team 3